CEYHAN’IN CADDELERİ BAŞTAN AŞAĞI YIKANDI

Açıklama:

CEYHAN’IN CADDELERİ BAŞTAN AŞAĞI YIKANDI

Ceyhan Belediyesi ekipleri, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınına karşı tedbir için cadde, sokak, kaldırım ve vatandaşların ortak kullanım alanlarını sabunlu suyla baştan aşağı yıkadı. Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem çalışmaları bizzat takip etti.
Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri kent genelinde cadde, sokak ve kaldırımları sabunlu suyla yıkadı. Çalışmalara kentin en işlek yerleri olan Kızılay Caddesi ve İnönü Bulvarı’ında başlandı.

Caddeler Köpüklü Suyla Arındırılıyor

Korona virüse karşı Ceyhan’da ilk günden itibaren çaba sarf ettiklerini belirten Başkan Erdem; “Cadde ve kaldırımların köpüklü ve tazyikli suyla yıkanmasından, toplu kullanım alanlarının dezenfekte edilmesine, vatandaşlarımıza maske dağıtılmasına, pazar yeri girişlerinde ateş ölçülmesine kadar bir çok alanda hassasiyetle önlemlerimizi alıyoruz. Alınması gereken sağlık önlemlerini yakından takip ederek yapılan çalışmaların gereğini ilçemizde uyguluyoruz. Bu süreçte vatandaşlarımızın da desteğine ihtiyacımız var. İnşallah bu süreci en kısa sürede atlatacağız” ifadelerini kullandı.

Gönderen: Ceyhan Belediyesi
Konu:
Tarih: 27 Nisan 2020
Boyut:

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Kan Merkezimizden Kan Bağışı için Form Doldurabilirsiniz
CEYHAN
ADANA
BAŞKANIMIZ

               

                           

 

NÖBETÇİ ECZANE
NÖBETÇİ ECZANE
NÖBETÇİ ECZANE