ATATÜRK KENT MEYDANI CIVIL CIVIL OLDU

Açıklama:

ATATÜRK KENT MEYDANI CIVIL CIVIL OLDU

Ceyhan’da yapımı tamamlanarak hizmete giren Atatürk Kent Meydanı, her akşam vatandaşların akınına uğrayarak, cıvıl cıvıl oluyor.

Atatürk Kent Meydanında her akşam düzenlenen vatandaşlar için canlı müzik eşliğinde vakit geçirirken, çocuklar için çizgi film karakterleriyle doyasıya eylenen Ceyhan halkı, gecenin ilerleyen saatlerine kadar meydandan ayrılmıyor. Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem; “Atatürk Kent meydanıyla Ceyhanlı hemşehrilerimizin alışkanlıkları da değişmeye başladı. Estetik değeri yüksek, ferah, geniş bir mekan oluşturduk. Canlı Müzikli, ışıklı süs havuzlarındaki gösterileri ve huzur veren geniş yürüyüş alanları ile kent meydanı Ceyhan’ı gündüz ve gece yaşanan bir şehir haline getirdi” dedi.

“Ceyhan’a Yakışır Bir Kent Meydanı Yaptık”

Atatürk kent meydanı hakkında bilgi veren Başkan Erdem; “Her mahallenin akın ettiği Atatürk Kent Meydanı’nda vatandaşlarımızın yoğun ilgisi bizleri mutlu ediyor. Her yaştan vatandaşımızın bulunduğu kent meydanımızda canlı müzik, çizgi film karakterleriyle Ceyhan halkımızı mutlu etmeye çalışıyoruz. Onlar memnun biz memnunuz. Çünkü Ceyhan için gece gündüz demeden çalışmak için buradayız. Ceyhan’a yakışır bir kent meydanı yaptık. Ceyhan’ın mutluluğu her şeyden önce gelir” dedi.

Gönderen: Ceyhan Belediyesi
Konu:
Tarih: 19 Ekim 2020
Boyut:

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Kan Merkezimizden Kan Bağışı için Form Doldurabilirsiniz
CEYHAN
ADANA
BAŞKANIMIZ

               

                           

 

NÖBETÇİ ECZANE
NÖBETÇİ ECZANE
NÖBETÇİ ECZANE