BAŞKAN AYDAR’I DOLMUŞTA GÖRENLER ŞAŞKINLIĞINI GİZLEYEMEDİ

Ceyhan Belediyesi
Ocak 17, 2020

BAŞKAN AYDAR’I DOLMUŞTA GÖRENLER ŞAŞKINLIĞINI GİZLEYEMEDİ

Makam aracını evlenen çiftlere tahsis eden Ceyhan Belediye Başkanı Kadir Aydar makamına kimi zaman yürüyerek, kimi zaman motosikletiyle, kimi zaman da dolmuş kullanarak gidiyor. Başkanı dolmuşta gören Ceyhanlılar hem seviniyor hem de şaşkınlıklarını gizleyemiyor.

Tüm gününü halkın arasında, sokaklarda, parklarda ve caddelerde vatandaşla konuşarak, sorunları tespit ederek geçiren Ceyhan Belediye Başkanı Kadir Aydar’ı dolmuşta gören hanımefendilerin yaşadığı sevinç ve şaşkınlık sosyal medyada fenomen oldu.

“Bugün Benim Şanslı Günüm Galiba”

Ceyhan Belediye Başkanı Kadir Aydar akşam saatlerinde belediyeden çıkıp evine dönmek için dolmuşa bindi. Dolmuşta Belediye Başkanı ile karşılaşmalarına şaşıran iki kadının davranışları dolmuşta bulunan diğer vatandaşlar tarafından videoya çekildi.  “ Bugün benim şanslı günüm galiba oğlum. Dolmuşta Belediye Başkanı ile karşılaşacağım kimin aklına gelir. Biz daha önce böyle bir başkan görmedik. Allah senden razı olsun” diyerek Başkan Aydar ile sohbet ettiler. Başkan Aydar ineceği yere gelen ve dolmuştan inmekte zorlanan yaşlı vatandaşın koluna girerek inmesine yardım etti. Vatandaşların çektiği videoyu kendisine göndermelerinin ardında sosyal medya hesaplarından paylaşıp teşekkür eden Ceyhan Belediye Başkanı Kadir Aydar’ın paylaşımına binlerce beğeni ve yüzlerce yorum geldi.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Kan Merkezimizden Kan Bağışı için Form Doldurabilirsiniz
CEYHAN
ADANA
BAŞKANIMIZ

               

                              -ÖZGEÇMİŞ-

Nöbetçi Eczaneler