BAŞKAN BOYDAK İLE ESNAF EL ELE

Açıklama:

Ceyhan Belediye Başkanı Ali Alper Boydak esnaf ziyaretlerini aralıksız sürdürüyor. Sürekli vatandaşla iç içe olan ve sorunlarını dinleyen Başkan Boydak,  Kızılay Caddesi’nde bulunan esnafları ziyaret ederek sorunlarını ve önerilerini dinledi.

Ceyhan Belediye Başkan Vekili ve Cumhur İttifakı’nın İlçe Belediye Başkan Adayı Ali Alper Boydak, ilçe esnaf ziyaretlerine kaldığı yerden aralıksız devam ediyor. Başkan Boydak’ın Kızılay Caddesi’ nde yaptığı esnaf ziyaretine Boydak ile birlikte Ak Parti İlçe Başkanı Muhammed İslam Bünül, belediye meclis üyeleri katıldı. 

İlçe esnafının beklentilerini dinleyen Başkan Boydak, “İlçeye ve ülkeye katma değer kazandıran esnaflarımızın her zaman yanındayız. Onların yaşadığı tüm sıkıntıların habercisi ve takipçisiyiz” dedi.

Esnafların ekonomiye kazandırdığı katma değerin önemine vurgu yapan Boydak, “İlçenin refahını ve kalkınmasını düşünüyoruz. Bu noktada esnaflarımızla birlikte hareket ediyoruz. Esnaflarımızın önünü açmak için gayretlerimizi gösteriyoruz.” ifadelerini kullandı

Gönderen: admin
Konu:
Tarih: 5 Mart 2019
Boyut:
Kan Merkezimizden Kan Bağışı için Forum Doldurabilirsiniz
CEYHAN
ADANA
Nöbetçi Eczaneler
BAŞKANIMIZ