BAŞKAN BOYDAK’TAN GAZİ VE ŞEHİT AİLELERİ DERNEĞİ’NE ZİYARET

Açıklama:

Ceyhan Belediye Başkanı Ali Alper Boydak, ilçede faaliyet gösteren Gazi ve Şehit Aileleri Derneği’ni ziyaret etti.

Ceyhan Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı adayı Ali Alper Boydak, Gazi ve Şehit Aileleri Derneği Başkanı Ayşe Muhacir ve yönetimini ziyaret etti. Dernek Başkanı Ayşe Muhacir ve üyeleriyle bir görüşme yapan Başkan Boydak, şehit yakınlarına sahip çıkmanın bütün kurumların sorumluluğunda olduğunu söyledi.

BAŞKAN BOYDAK: ŞEHİT AİLELERİMİZİN HER ZAMAN EMRİNDEYİZ

Gazi ve Şehit Aileleri Derneği’nin sadece belediye başkanlığı döneminde değil ondan önceki yaşamında da hizmetkarı olduğunu belirten Başkan Boydak, “Derneğimiz, bu ülkenin vatan olması uğruna hayatlarını kaybeden şehitlerimizin ailelerini temsilen görev yapıyorlar. Onların her türlü ihtiyaçlarının karşılanmasında devletimiz ile ailelerimiz arasında bir köprü vazifesi icra ediyorlar. Bugüne kadar çok başarılı hizmetler yaptılar. Çukurova özelliği olan bir şehir, Ceyhan’ımız şehitler diyarı. Ceyhan Belediyesi olarak derneğimizin, şehit ailelerimizin ve gazilerimizin her zaman emrindeyiz” dedi.

BAŞKAN MUHACİR’DEN BAŞKAN BOYDAK’A TEŞEKKÜR

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Dernek Başkanı Ayşe Muhacir ise teşekkür ederek, “Bizim her türlü sıkıntımızda, aradığımız zaman ne ihtiyacımız varsa anında yerine getiriyorsunuz. Bu zamana kadar Ceyhan Belediyesi ile en ufak bir sıkıntımız olmadı. Dernek olarak ne talebimiz olduysa her zaman yerine geldi. Sizlerden Allah razı olsun” dedi.

Gönderen: admin
Konu:
Tarih: 6 Mart 2019
Boyut:
Kan Merkezimizden Kan Bağışı için Forum Doldurabilirsiniz
CEYHAN
ADANA
Nöbetçi Eczaneler
BAŞKANIMIZ