BAŞKAN ERDEM 23 NİSAN DOLAYISIYLA BİR MESAJ YAYIMLADI

Açıklama:

BAŞKAN ERDEM 23 NİSAN DOLAYISIYLA BİR MESAJ YAYIMLADI

Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem ulusal egemenliğimizin ilanının 100. yıl dönümünde, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem mesajında ;”Yüce meclisin  kurulduğu gün Mustafa Kemal Atatürk tarafından geleceğimizin teminatı çocuklarımıza ve tüm dünya çocuklarına bir bayram olarak armağan edilmiştir.

İşte bu hediye, evlatlarımızın geleceğimizdeki önemli yerinin en somut göstergesidir. Çocuklarımız, ülkemizi parlayan geleceğe taşıyacak birer umut kaynağıdır. En büyük zenginliğimizdir.

Evlatlarımızın kalpleri vatan ve millet sevgisiyle dolu, ülkemizi hep bir adım ileriye taşıyacak nitelikte, görev ve sorumluluklarına yürekten bağlı bireyler olarak yetişmesi ise bizim en büyük temennimizdir.

Bu yıl korona virüs salgını nedeniyle maalesef bayramımızı caddelerimizde, sokaklarımızda kutlayamayacağız ama bu milli bayramımızı coşkuyla kutlamamıza engel değil. Caddelere çıkarmıyorsak gökyüzü bizim. 23 Nisan Perşembe günü saat 17:00’da Atatürk’ün çocukları olarak damlarımızdan uçurtmalar uçurup şarkılar söyleyeceğiz. Çocuklarımızla birlikte bayramımızı coşkuyla kutlayacağız.

Dünyanın dört bir yanında istikbalimizi parlayan gözleriyle aydınlatan çocuklarımızı 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramında sevgiyle kucaklıyor, aydınlık bir geleceğe olan inançla gözlerinden öpüyorum.” dedi.

Gönderen: Ceyhan Belediyesi
Konu:
Tarih: 27 Nisan 2020
Boyut:

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Kan Merkezimizden Kan Bağışı için Form Doldurabilirsiniz
CEYHAN
ADANA
BAŞKANIMIZ

               

                           

 

NÖBETÇİ ECZANE
NÖBETÇİ ECZANE
NÖBETÇİ ECZANE