BAŞKAN ERDEM DEZENFEKTE TULUMUNU GİYİP AYDEMİROĞLU MAHALLESİ’Nİ DEZENFEKTE ETTİ

Açıklama:

BAŞKAN ERDEM DEZENFEKTE TULUMUNU GİYİP AYDEMİROĞLU MAHALLESİ’Nİ DEZENFEKTE ETTİ

 Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem’de kolları sıvadı. Özel dezenfekte tulumunu giyip Aydemiroğlu Mahallesi’ni kendi elleriyle dezenfekte etti.

Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem yapılan dezenfekte çalışmalarını takip etmekle kalmadı, çalışmaları bizzat kendisi yaptı. Ceyhan Belediyesi Özel Dezenfekte Ekibi tarafından yürütülen çalışmalar kapsamında ilçe genelinde bulunan tüm ortak kullanım alanları başta olmak üzere mahalle mahalle sokak sokak dezenfekte çalışması yapılıyor.  Bakteri ve virüs tehditlerine karşı yürütülen çalışmalar 7gün 24 saat aralıksız devam ediyor.

Çalışmaları Bizzat Takip Ediyor

Dezenfekte çalışmalarını bizzat tekip eden ve zaman zaman da çalışmalara katılan Başkan Hülya Erdem; “Ceyhan’ın 31 ‘i merkez mahallesi olmak üzere 112 mahallesinde aralıksız olarak devam ettiğimiz dezenfekte çalışmalarını insan sağlığına zararı olmayan özel solüsyonlarla yapılıyoruz. Salgının ülkemizde çıktığı günden bu yana tüm mahallelerimizde ve kurumlarda sürdürdüğümüz çalışmanın salgın riski ortadan kalkana kadar devam etmesi planlıyoruz. Biz bütün ekiplerimizle halkımızın sağlığı için sıcaklardayız. Halkımızdan da ricamız lütfen evlerinde kalsınlar. Kişisel tedbirlere ve sosyal mesafe kuralına uysunlar. Bu salgının üstesinden birlikte geleceğiz” ifadelerini kullandı.

Gönderen: Ceyhan Belediyesi
Konu:
Tarih: 27 Nisan 2020
Boyut:

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Kan Merkezimizden Kan Bağışı için Form Doldurabilirsiniz
CEYHAN
ADANA
BAŞKANIMIZ

               

                           

 

NÖBETÇİ ECZANE
NÖBETÇİ ECZANE

NÖBETÇİ ECZANE