BAŞKAN ERDEM ÖĞRENCİLERİN KARNE SEVİNCİNE ORTAK OLDU

Açıklama:


BAŞKAN ERDEM ÖĞRENCİLERİN KARNE SEVİNCİNE ORTAK OLDU 

Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem, ilk dönem tatiline giren kreş öğrencilerine karnelerini vererek sevinçlerine ortak oldu.

Ceyhan Belediyesinin, sosyal belediyecilik hizmeti olarak ilçeye kazandırdığı Hilal Işık Aşrak Kreş ve Gündüz Bakımevi öğrencileri yarıyıl tatiline girdi. Belediye Başkanı Hülya Erdem, öğrencilerin mutluluğuna eşlik ederek karneleri dağıttı. Karne sevinci yaşayan öğrenciler Başkan Erdem’e büyük ilgi göstererek fotoğraf çekildi.

“ÇOCUKLARIMIZIN SEVİNCİ, BİZİM EN BÜYÜK ÖDÜLÜMÜZ”

Ülkemizde virüs salgını dolayısıyla buruk bir karne sevinci yaşandığını belirten Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem, “Karne sevincini coşkuyla kutladığımız, yavrularımızla gülüp oynadığımız günleri çok özledik. Geleceğimizin teminatı çocuklarımız uzaktan eğitim ile ilk yarıyı tamamladı ve bugün e-karne sevincini yaşıyor. Kreşimizde eğitim gören öğrencilerimize ise karnelerini vermenin gururunu yaşıyoruz. Yüzlerindeki gülümseme ve sevinçleri bizim en büyük mutluluğumuz oldu. Onlar karneleri ile bizler ise onların mutluluğu ile en büyük ödülü aldık” dedi. 

“ÖĞRETMENLERİMİZİ VE ÖĞRENCİLERİMİZİ TEBRİK EDİYORUM”

Başkan Erdem, “Pandemi nedeniyle, salgına rağmen büyük özveri ile eğitim sürecini tamamlayan eğitmenlerimiz, uzaktan eğitimle büyük gayret gösteren tüm öğretmenlerimiz, bu zorlu sürece rağmen eğitim döneminin ilk bölümünü tamamladı. Fedakar öğretmenlerimize ve azimle çalışan öğrencilerimize iyi tatiller diliyorum. Yeni dönemde yüz yüze eğitimle okullarına kavuşmalarını diliyor; sağlıklı, mutlu, coşku dolu karne sevinci yaşayacağımız günlerin bir an önce gelmesini temenni ediyorum” dedi.

Gönderen: Ceyhan Belediyesi
Konu:
Tarih: 23 Ocak 2021
Boyut:

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Kan Merkezimizden Kan Bağışı için Form Doldurabilirsiniz
CEYHAN
ADANA
BAŞKANIMIZ

               

                           

 

NÖBETÇİ ECZANE
NÖBETÇİ ECZANE

NÖBETÇİ ECZANE