BAŞKAN ERDEM ZOR KOŞULLARDA ÇOCUK YETİŞTİREN BABALARI UNUTMADI

Açıklama:

BAŞKAN ERDEM ZOR KOŞULLARDA ÇOCUK YETİŞTİREN BABALARI UNUTMADI

Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem 17 çocuk babası Halil Horoz ve 2 evladı engelli olan İzzettin Özen’i ziyaret Babalar Günü dolayısıyla ziyaret etti. Zor yaşam koşullarında çocuk yetiştiren babalara hediyeler takdim etti.

Tüm Babalara Teşekkür Etti

17 çocuk babası Halil Horoz’u ziyareti sırasında açıklama yapan Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem;” Bu aziz vatan uğruna evlatlarını feda etmiş şehit babalarımızı, gençliğini,sağlığını vatan uğruna harcamız gazilerimizin babalarını ve zor koşullarda evlat yetiştirmek için çalışıp didinen babalarımıza teşekkürlerimizi iletmek istedik. Babalar her evin güven kaynağı, omuz dayanacak çınarı ve çocukların arkasında dimdik duran yıkılmaz dağıdır. Tüm babaların Babalar Günü’nü kutluyor, hepsine ayrı ayrı verdikleri emekler için teşekkür ediyorum”ifadelerini kullandı.

Kadın ve Aile İşleri Müdürlüğü de Gazi Ve Şehit Babalarını Ziyaret Etti

Ceyhan Belediyesi Kadın ve Aile İşleri Müdürlüğü ekipleri de ürettikleri maskeleri gazi ve şehit babalarına armağan ettiler. Şehit ve gazi evlerini tek tek ziyaret eden ekipler şehit ve gazi evlerinde buruk bir sevinç yarattı. Ceyhan Belediyesi Ekiplerinin Babalar Günü ziyaretleri gün boyunca devam edecek.

Gönderen: Ceyhan Belediyesi
Konu:
Tarih: 21 Haziran 2020
Boyut:

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Kan Merkezimizden Kan Bağışı için Form Doldurabilirsiniz
CEYHAN
ADANA
BAŞKANIMIZ

               

                           

 

NÖBETÇİ ECZANE
NÖBETÇİ ECZANE
NÖBETÇİ ECZANE
NÖBETÇİ ECZANE
NÖBETÇİ ECZANE