BAŞKAN ERDEM’DEN GENÇLERE ANLAMLI 19 MAYIS ARMAĞANI

Açıklama:

BAŞKAN ERDEM’DEN GENÇLERE ANLAMLI 19 MAYIS ARMAĞANI


Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla yapımını tamamladıkları Şehit İsmet Çelikten Parkı’nı Ceyhan’ın gençlerine armağan etti.
Ceyhan Belediyesi’nin ilçedeki sosyal alanları çoğaltmaya yönelik projelerinden biri olan Şehit İsmet Çelikten Parkı’nın açılışının müjdesini veren Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem içinde spor alanları bulunan ve ilçenin sosyal yaşamına katkıda bulunacak parkı 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla Ceyhan’ın gençlerine armağan etti.
“Her Şey Geleceğimizin Umudu Gençlerimiz İçin”
Cumhuriyet Mahallesi’nde yapılan parkın tamamlandığı haberini sosyal medya hesaplarından yayınladığı bir video ile duyuran Başkan Erdem; “ Cumhuriyet Mahallesi’nde yapımını tamamladığımız İsmet Çelikten Parkı’mız gençlerimize bayram hediyemiz olsun. Burayı gençlerimiz için tasarladık. Her şey geleceğimizin umudu gençlerimiz için, her şey Ceyhan’ımız için. Parkımız ilçemize hayrlı uğurlu olsun. 19 Mayıs enerjimiz artarak sürsün. Bayramımız kutlu olsun” ifadelerini kullandı.

Gönderen: Ceyhan Belediyesi
Konu:
Tarih: 19 Mayıs 2020
Boyut:

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Kan Merkezimizden Kan Bağışı için Form Doldurabilirsiniz
CEYHAN
ADANA
BAŞKANIMIZ

               

                           

 

NÖBETÇİ ECZANE
NÖBETÇİ ECZANE