BAŞKAN HÜLYA ERDEM, CEYHANSPOR’UN EFSANEVİ İSMİ KOÇO KEMALİ ZİYARET ETTİ

Açıklama:

BAŞKAN HÜLYA ERDEM, CEYHANSPOR’UN EFSANEVİ İSMİ KOÇO KEMALİ ZİYARET ETTİ

Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem, uzun yıllardır top koşturan 1967-1980’li yıllara kadar futbol oynayan, Ceyhanspor’un efsanevi futbolcusunu ziyaret ederek Koço Kemal Opak’a geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

Evinde yatarak tedavi gören birkaç yıldır Alzheimer hastalığı ile boğuşan usta futbolcu Koço Kemal’i ziyaret eden Başkan  Hülya Erdem; “Ceyhan’ın böyle tarihi futbolcularını bu şekilde görmek beni üzüyor. Sağlık insanın en büyük hazinesi. Bazen beklenmedik kazalar, hastalıklar insan hayatını olumsuz yönde etkileyebiliyor. Bu yüzden Ceyhansporumuzun efsanevi fulbolcusu Koço Kemali yalnız bırakmayacağız. Elimizden ne gelirse yapmaya hazırız. Ceyhan’a gönül veren Ceyhan için çalışan Koço kemal’e Ceyhan Belediyesi olarak maddi, manevi her an yanında olacağımızı belirtmek isterim. Allah bütün hastalarımıza acil şifalar versin” dedi.

Başkan Erdem’in ziyareti esnasında hasta yakınları Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem ve ekibinin ilgi ve alakalarından memnun kaldıklarını Koço Kemal’i unutmadıkları ifade ederek teşekkür etti.

Gönderen: Ceyhan Belediyesi
Konu:
Tarih: 2 Ekim 2020
Boyut:

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Kan Merkezimizden Kan Bağışı için Form Doldurabilirsiniz
CEYHAN
ADANA
BAŞKANIMIZ

               

                           

 

NÖBETÇİ ECZANE
NÖBETÇİ ECZANE