BAŞKAN KARALAR: “CEYHAN’I BİRLİKTE UÇURACAĞIZ”

Ceyhan Belediyesi
Nisan 13, 2020

BAŞKAN KARALAR: “CEYHAN’I BİRLİKTE UÇURACAĞIZ”

Adana Milletvekilleri Ayhan Barut, Orhan Sümer ve Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Ceyhan Belediye binasında gerçekleşen hayırlı olsun ziyaretinde Adana Milletvekili Ayhan Barut,Orhan Sümer ve Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar Başkan Erdem’e tebriklerini sunarak Ceyhan’a olan desteklerinin süreceğini vurguladılar.

“Büyükşehir’in Desteği Devam Edecek”

Ziyarette bulunan heyet adına Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem’e tebriklerini ileten Başkan Zeydan Karalar; “ Büyükşehir’in desteği her zaman sizinle olacak. Şu anda korona salgınından dolayı hizmetlere ağırlık veremiyoruz ama salgından sonra aynı şekilde çalışmaya devam edeceğiz. Çatalan suyunun Ceyhan’a getirmek için çalışmalarımız sürüyor. Hizmetlerimizle Ceyhan’ı uçuracağız inşallah” ifadelerini kullandı.

“1 Yıldır Ceyhan’da Sürdürülen Üstün Hizmet Performansının Devam Edecek”

 Başkan Zeydan Karalar’ın ardından Başkan Erdem’e teşekkürlerini sunan Adana Milletvekili Ayhan Barut da; “ 31 Mart’tan kazanılan zafere gölge düşürmek için bir takım oyunlar oynandı ancak biz bu oyunu bozduk. Kadir Başkan’ın başlattığı hizmet seferberliği ve projeler aynı şekilde devam edecek. 1 yıldır Ceyhan’da sürdürülen üstün hizmet performansının devam edeceğine inanıyorum” ifadelerini kullandı.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Kan Merkezimizden Kan Bağışı için Form Doldurabilirsiniz
CEYHAN
ADANA
BAŞKANIMIZ

               

                           

 

NÖBETÇİ ECZANE
NÖBETÇİ ECZANE
NÖBETÇİ ECZANE
NÖBETÇİ ECZANE
NÖBETÇİ ECZANE