BAŞKAN ÖNÜK’TEN 19 GENCE 19 FORMA

Açıklama:

BAŞKAN ÖNÜK’TEN 19 GENCE 19 FORMA

Ceyhan Belediyesi 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla 19 sporcu gence Ceyhanspor Kulübü’nün 19 adet formasını armağan etti.
Ceyhan Belediye Başkan Yardımcısı ve Ceyhanspor Kulüp Başkanı İlker Önük Ceyhan Belediyesi’nin açtığı kurslarla Beden Eğitimi Meslek Yüksek Okulu sınavlarına hazırlanan ve Ceyhanspor alt yapısında yetişen 19 sporcu gence 19 numaralı forma hediye etti.

“Gençlerimiz İçin Ne Yapsak Az”
Gençleri evlerinde ziyaret ederek 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nı kutlayan ve hediyelerini takdim eden Ceyhan Belediye Başkan Yardımcısı ve Ceyhanspor Kulüp Başkanı İlker Önük; Bütün umudum gençlerdedir diyen Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün gösterdiği yolda gençlerimizin aklı hür, vicdanı hür nesiller olarak yetişmeleri için gayret ediyoruz. Bu doğrultuda göreve geldiğimiz günden bu yana Ceyhan’ın gençlerinin bilimle, sanatla ve bilhassa sporla haşır neşir olmaları için projeler yaptık. Bunlardan biri de eğitimde dezavantajlı grupta olan gençlerimiz için ücretsiz BESYO kursları açmaktı. Ceyhan ‘ın gençleri akıllı ve yeteneklidir. Aralarından bizi hem ülkemizde hem de dünyada temsil edecek başarılı sporcular çıkacağına inanıyorum. Atamızın kurtuluş mücadelesini başlattığı 19 Mayıs 1919 tarihine sembolik olarak atıfta bulunmak için 19 sporcumuza 19 numaralı 19 forma hediye ettik. Gençlerimiz için ne yapsak az. Atatürk’ün onlara armağan ettiği bayram kutlu olsun” ifadelerini kullandı.

Gönderen: Ceyhan Belediyesi
Konu:
Tarih: 18 Mayıs 2020
Boyut:

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Kan Merkezimizden Kan Bağışı için Form Doldurabilirsiniz
CEYHAN
ADANA
BAŞKANIMIZ

               

                           

 

NÖBETÇİ ECZANE
NÖBETÇİ ECZANE

NÖBETÇİ ECZANE