BAŞKANIMIZ AYDAR, “CHP, BU ÜLKENİN ADALET SAVUNUCUSUDUR”

Ceyhan Belediyesi
Eylül 9, 2019

BAŞKANIMIZ AYDAR, “CHP, BU ÜLKENİN ADALET SAVUNUCUSUDUR”

Ceyhan Belediye Başkanı Kadir Aydar, partisinin 96. Kuruluş yıldönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Cumhuriyet Halk Partisi’nin 96. Kuruluş yıldönümü dolayısıyla duygu ve düşüncelerini paylaşan Ceyhan Belediye Başkanı Kadir Aydar, mensubu ve temsilcisi olmaktan her zaman büyük onur duyduğu Cumhuriyet Halk Partisi’nin 96. Kuruluş yıl dönümünü büyük bir gururla kutladıklarını belirtti.

“CHP, ÜLKEMİZİN DEMOKRASİSİNİN ÇİMENTOSUDUR”
CHP’nin, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün bıraktığı en değirli miras olduğunu belirten Başkan Aydar, “Bugün 9 Eylül bugünden tam 96 yıl önce Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün ‘benim iki büyük eserim var, biri Türkiye Cumhuriyeti, diğeri Cumhuriyet Halk Partisi’ olarak adlandırdığı partimizin kuruluş yıl dönümü. Cumhuriyet Halk Partisi ilk günden bugüne kuruluşun ve kurtuluşun partisidir. Cumhuriyet Halk partisi, her zaman adlandırdığımız gibi hak, hukuk ve adaletten yana ayrılmayan ülkemizin demokrasinin çimentosudur. Cumhuriyet Halk Partisi yarınlarımızın, geleceğimizin, gençlerimizin teminatı, bu ülkenin adalet savunucusudur.” dedi.
AYDAR, “AYDINLIK BİR TÜRKİYE İÇİN NİCE YILLARA”
Başkan Aydar, “Cumhuriyet Halk Partisi, kurulduğu günden bugüne, çağdaş Türkiye Cumhuriyeti’nin temelleri olan devrimlerin ve Cumhuriyetin koruyucusu ve teminatıdır. Cumhuriyet Halk Partisi, ülkemizin zarar görmemesi için mücadelesine devam etmekte, her geçen gün halktan aldığı destekle daha da güçlenmektedir. Gücünü bağımsızlık mücadelesini veren kadrolardan alan CHP, asla yılmayacaktır ve yıkılmayacaktır. Tüm milletimizle birlikte özgürlükler için hareket etmektedir. Bizler dünyada ve bölgemizdeki tüm olumsuz gelişmelere rağmen; laiklikten ödün vermeden, Atatürkçü düşünceden ayrılmadan, hukukun üstünlüğünden vazgeçmeden, ulusal birliğimizi ve Cumhuriyetimizi koruyacağız, çağdaş uygarlık yolunda yürümeye devam edeceğiz. Cumhuriyetimizin, Atatürk devrimlerinin ve Demokrasi’nin yılmaz savunucuları olarak, her zaman ve her koşulda tam bağımsız, aydınlık bir Türkiye inşa edene kadar çalışmaya yorulmadan devam edeceğiz. Bu duygu ve düşüncelerle, Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucu partisi Cumhuriyet Halk Partisi’nin 96. kuruluş yıldönümünü kutluyor; partimizin kurucusu ve ilk Genel Başkanımız Mustafa Kemal Atatürk’ü ve Bülent Ecevit’i şükranla anıyor, Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’na ve 9 Eylül ruhunu bugüne taşıyan tüm partililerimize saygı ve selamlarımı sunuyorum” ifadelerini kullandı.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Kan Merkezimizden Kan Bağışı için Form Doldurabilirsiniz
CEYHAN
ADANA
BAŞKANIMIZ

               

                              -ÖZGEÇMİŞ-

Nöbetçi Eczaneler
İLANEN DUYURULUR