CEYHAN BELEDİYE BAŞKANI HÜLYA ERDEM, 15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ ETKİNLİKLERİNE KATILDI.

Açıklama:

CEYHAN BELEDİYE BAŞKANI HÜLYA ERDEM, 15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ ETKİNLİKLERİNE KATILDI.

Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü vesilesiyle düzenlenen etkinliklere katıldı.

Etkinlikler öğlen saatlerinde Ceyhan Asri Mezarlığı Şehitliğinde başladı. Türkiye’nin en uzun ve karanlık gecesi 15 Temmuz hain darbe girişiminin 4. yılında Ceyhan Kaymakamlığının organize ettiği,  Ceyhan Belediyesi ve bir çok kurumun önemle desteklediği etkinliğe tüm yurtta olduğu gibi ilçemizde de anma programı ve  Cumhuriyet Meydan’ında yapılan tören büyük ilgi gördü. Ceyhan Kaymakamı  Dr. Bayram Yılmaz ve Ceyhan Belediye Başkanı  Hülya Erdem, şehit aileleri ile beraber şehitlerimizin kabristanına karanfil bırakıldı ve dualar okundu. Ceyhan Asri Mezarlığında düzenlenen tören sonrası, Kaymakam Dr. Bayram YILMAZ, Ceyhan Belediye Başkanı Hülya ERDEM, Cumhuriyet Başsavcısı Ufuk Mustafa SÜREN, Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Sibel YILMAZ,  Ceyhan Emniyet Müdürü Ahmet YARLIGAÇ  ve bir çok sayıda STK ların bulunduğu tören 00:13 saatinde sela sonrası son buldu.

Başkan Erdem; “Ceyhan’ımızla Tek Yürek Olup Şehitlerimizi Andık”

 “Kaymakamlığımızın öncülüğünde düzenlenen 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü kutlamalarında tüm ekibimizle beraber yer alarak, ülkemiz için üzerimize düşen vazifeleri yerine getirdik. Ceyhan’ımızla tek yürek olup şehitlerimizi andık. Türkiye’yi ne içten ne dıştan bölmeye kimsenin gücü yetmez. Egemenlik kayıtsız şartsız milletindir. Hain darbe girişimin 4. yılında başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere  tüm şehitlerimizi saygıyla ve rahmetle anıyorum.” dedi.

Gönderen: Ceyhan Belediyesi
Konu:
Tarih: 17 Temmuz 2020
Boyut:

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Kan Merkezimizden Kan Bağışı için Form Doldurabilirsiniz
CEYHAN
ADANA
BAŞKANIMIZ

               

                           

 

NÖBETÇİ ECZANE
NÖBETÇİ ECZANE