CEYHAN BELEDİYE BAŞKANI HÜLYA ERDEM, 24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ PROGRAMINA KATILDI

Açıklama:

CEYHAN BELEDİYE BAŞKANI HÜLYA ERDEM, 24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ  PROGRAMINA KATILDI

Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem, 24  Kasım Öğretmenler günü programı kapsamında Cumhuriyet Meydanında düzenlenen törene katıldı.

Cumhuriyet Meydanında düzenlenen 24 Kasım Öğretmenler Günü  töreninde Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasının ardından çelenk sunumu ve Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk’un kutlama mesajı, Milli Eğitim Müdürü’nün konuşmasıyla başladı. 24 Kasım Öğretmenler Günü törenine  Ceyhan Kaymakamı Dr. Bayram Yılmaz, Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem, Cumhuriyet Başsavcısı Ufuk Mustafa Süren, İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat Koçer, Ceyhan Belediye Başkan Yardımcısı Gürsel İlçi,  siyasi parti ve STK temsilcileri,  Okul Müdürleri ve Amirlerin katılımıyla gerçekleşti.

Öğretmenlik, bedeli hiçbir maddi karşılıkla ölçülmeyecek kadar saygın ve fedakarlık gerektirdiğini dile getiren Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem; ” Ülkemizin geleceğinin şekillenmesinde eğitimin büyük bir rol oynadığına hiç şüphe yoktur. Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün ‘Öğretmenler, yeni nesil sizin eseriniz olacaktır’ sözünde belirttiği gibi, öğretmenlerimizin üstlendiği görev, toplumsal ve bireysel anlamda bütün özeni hak etmektedir. Karanlığa meşale olarak çocuklarımızın, gençlerimizin gelişmesinde sonsuz emek harcayan; zor şartlar altında dahi olsa ülkemizin her köşesinde özveri, sabır, emekle görevlerini özenle yerine getirmeye çalışan, tüm öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum” ifadelerini kullandı.

Ceyhan Kaymakamı Dr. Bayram Yılmaz ve Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem  programın ardından İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat Koçer’i makamında ziyaret ederek başarılarının devamı dilediler.

Gönderen: Ceyhan Belediyesi
Konu:
Tarih: 24 Kasım 2020
Boyut:

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Kan Merkezimizden Kan Bağışı için Form Doldurabilirsiniz
CEYHAN
ADANA
BAŞKANIMIZ

               

                           

 

NÖBETÇİ ECZANE
NÖBETÇİ ECZANE