CEYHAN BELEDİYE BAŞKANI HÜLYA ERDEM, KANLI HUKUK BÜROSU AÇILIŞINA KATILDI

Açıklama:

CEYHAN BELEDİYE BAŞKANI HÜLYA ERDEM, KANLI HUKUK BÜROSU AÇILIŞINA KATILDI

Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem, Burhaniye mahallesinde hizmete giren genç Avukat Ezgi Kanlı Hukuk ve Danışmanlık  bürosunun açılış törenine katıldı.

Avukat Ezgi Kanlı Hukuk ve Danışmanlık  bürosunun açılış törenine Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem, Ceyhan Belediye Başkan Yardımcısı Gürsel İlçi, CHP İlçe Başkanı Fikret Cirit, CHP Yumurtalık  İlçe Başkanı Erdinç Altıok, Adana Barosu yönetim kurulu üyesi Semih Gökayaz, Ceyhan Oda Başkanları  ve çok sayıda davetliler katıldı. Başkan Erdem Av. Ezgi Kanlıyı tebrik ederek Atatürk portresi hediye etti.

Mustafa Kemal Atatürk’ün de dediği gibi ‘Adalet mülkün temelidir’

Konuyla ilgili açıklama yapan Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem; Bugün Ceyhan’da bir Hukuk Bürosunun hizmete girmesi dolayısıyla bir araya gelerek onların mutluluğunu paylaşıyoruz. Bizlerin genç ve enerji dolu nesillere ihtiyacımız var. İnsanlar her meslekte başarılı olabilir ama sevdiği meslekte daha çok başarılı olur. Ezgi kızımızın başarılı olacağından hiç şüphem yok. Mustafa Kemal Atatürk’ün de dediği gibi ‘Adalet mülkün temelidir’ Adaletin olmadığı yerde huzur ve barış olmaz. Genç arkadaşımıza doğruluktan, dürüstlükten ayrılmamasını temenni ediyorum. Açmış olduğu hukuk bürosunun avukatımıza ve ilçemize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Konuşmasının ardından davetlilerle birlikte Avukatlık bürosunun açılış kurdelesini kesen  Başkan Hülya Erdem daha sonra davetlilerle selamlaşıp sohbet etti.

Gönderen: Ceyhan Belediyesi
Konu:
Tarih: 26 Ekim 2020
Boyut:

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Kan Merkezimizden Kan Bağışı için Form Doldurabilirsiniz
CEYHAN
ADANA
BAŞKANIMIZ

               

                           

 

NÖBETÇİ ECZANE
NÖBETÇİ ECZANE
NÖBETÇİ ECZANE
NÖBETÇİ ECZANE
NÖBETÇİ ECZANE