CEYHAN BELEDİYESİ EKİPLERİ ARI GİBİ ÇALIŞMAYA DEVAM EDİYOR

Açıklama:

CEYHAN BELEDİYESİ EKİPLERİ ARI GİBİ ÇALIŞMAYA DEVAM EDİYOR

– PARK VE BAHÇELER MÜDÜRLÜĞÜ, TEMİZLİK İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ ÇALIŞMALARINA HIZ KATTI

Ceyhan Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü, Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri Ceyhan’da arı gibi çalışmaya devam ediyor.

Ceyhan Belediyesi, Temizlik İşleri Müdürlüğü ve Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri ilçe genelinde temizlik çalışmalarını yürüterek, ekipler çöplerin toplanması ve süpürülmesinin yanı sıra çevre görüntüsünü bozan dal, katı atık ve molozları temizleme çalışmalarına devam ederek yoğun mesai harcıyor. Ceyhan’ı pırıl pırıl yapan ekipler yeşili ve doğayı korumak için canla başla çalışmalarına devam ediyor.

Başkan Erdem; “Tertemiz Bir Ceyhan”

İlçenin temizliğine önem verdiklerini dile getiren Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem; “Park, bahçe, kaldırımlar ve refüjlerde çim biçme ile yabani otların temizliklerini aralıksız sürdürüyoruz. Öte yandan çevre görüntüsünü bozan dal ve katı atıkları temizleme çalışmalarımız devam ediyor. Belirlediğimiz program dahilinde ekiplerimiz tüm mahallelerimizde park ve bahçelerin yanı sıra, vatandaşlarımızın taleplerini değerlendirmeye alarak yabani otların oluştuğu bölgelerde çevre düzenlemesi yapıyorlar. Ceyhan’ımızın çehresini güzelleştiriyor, hemşerilerimizin yaşam alanlarını temiz ve bakımlı olması için özen gösteriyoruz aynı zaman da amacımız tertemiz bir Ceyhan” dedi.

Gönderen: Ceyhan Belediyesi
Konu:
Tarih: 23 Ağustos 2021
Boyut:

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Kan Merkezimizden Kan Bağışı için Form Doldurabilirsiniz
CEYHAN
ADANA
BAŞKANIMIZ

               

                           

 

NÖBETÇİ ECZANE
NÖBETÇİ ECZANE