CEYHAN BELEDİYESİ HAFTA SONU DA HİZMETTE SINIR TANIMIYOR

Açıklama:

CEYHAN BELEDİYESİ HAFTA SONU DA HİZMETTE SINIR TANIMIYOR

– CEYHAN BELEDİYESİ EKİPLERİ MUSTAFABEYLİ MAHALLESİNİ DİP BUCAK TEMİZLEDİ

Ceyhan Belediyesi ve Adana Büyükşehir Belediyesi hizmette sınır tanımıyor. Mustafabeyli Mahallesinde hizmet seferberliği düzenleyen ekipler, Mustafabeyli mahallesini dip bucak temizledi.

Ceyhan Belediyesi ekipleri ve Adana Büyükşehir Belediyesi ekipleri sokağa çıkma yasağında Mustafabeyli mahallesine çıkartma yaptı. Ekiplerin hizmetinden duydukları memnuniyeti dile getiren Mustafabeyli mahalle sakinleri ve mahalle muhtarı Mahmut Buldu; “ Mustafabeylini bugün kırkladılar sağ olsunlar, var olsunlar” dedi.

“Mustafabeyli Böyle Hizmet Görmedi”

Tüm ekipleri seferber ettiklerini dile getiren Mustafabeyli Mahalle Muhtarı Mahmut Buldu;” Bugün Mustafabeylinde bir ilke imza atıldı. Adana Büyükşehir Belediye Başkanımız Zeydan Karalar ekiplerini gönderdi. Ceyhan Belediye Başkanımız Sayın Hülya Erdem ekipleriyle birlikte geldi. Çok güzel bir temizlik yaptılar. Kaldırımlarımız temizlendi. Yollarımız temizlendi. Yamalar yapıldı, tüm ekibe canı gönülden çok çok teşekkür ediyorum. Eski tabirle bugün bizi kırkladılar sağ olsunlar var olsunlar. dedi”

“Daha Temiz Bir Mustafabeyli İçin Tüm Ekibimle Buradayım”

Mustafabeyli mahallesinin tüm evlerini tek tek dolaşan Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem; “ Ekiplerim ile bugün Mustafabeyli mahallesindeyiz. Sizlerin sorunlarını tek tek dinlemek için geldik. Mahallemizi temizlemek yapılacak olanları yapmak için buradayız. Siz isteyin bizler tek tek yerine getirelim. Tüm ekibimle buradayım. Muhtarımız ve mahalle temsilcilerimizin talepleri ile sizlerin  sorunlarını çözüme kavuşturmak için buradayız. Ceyhan’ı pırıl pırıl yapmak için, çalışıyoruz. Ceyhan merkezimize gösterdiğimiz aynı hassasiyeti kırsaldaki tüm mahallelerimize gösteriyoruz ve göstermeye devam edeceğiz. ” dedi.

Gönderen: Ceyhan Belediyesi
Konu:
Tarih: 9 Şubat 2021
Boyut:

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Kan Merkezimizden Kan Bağışı için Form Doldurabilirsiniz
CEYHAN
ADANA
BAŞKANIMIZ

               

                           

 

NÖBETÇİ ECZANE
NÖBETÇİ ECZANE