CEYHAN BELEDİYESİ’NDEN İBADETHANELERDE RAMAZAN TEMİZLİĞİ

Açıklama:

Ceyhan Belediyesi temizlik ekipleri, Ramazan öncesi ibadethanelerin temizliğini tamamlayarak, Ramazan ayı boyunca daha hijyenik koşullarda ibadet imkanı sunuyor.

Halkın ibadet yerleri ve çevrelerine yönelik bakım ve temizlik çalışmalarını Ramazan ayı öncesinde başlatan Ceyhan Belediyesi, Merkez Cami başta olmak üzere tüm camileri baştan sona temizledi. Halılar yıkandı, çim biçme, çevre temizliği köşe bucak yapılarak hijyen sağlandı. Cami ve cemevindeki temizlik çalışmaları Ramazan ayı boyunca ve Bayram sonrasında da sürecek. İbadethaneler sıra ile temizlenecek, vatandaşlara daha hijyenik ortamlarda ibadet etme imkanı sağlanacak.

“HİJYEN VE TEMİZLİK ÖNEMLİ”

Ceyhan Belediye Başkanı Kadir Aydar , “Vatandaşlarımızın sağlıklı ve huzurlu koşullarda ibadet edebilmesi için hazırlıklarımızı yaptık. Ramazan ayı boyunca ve bayram sonrasında da hem camilerin hem de cemevimizin bakımını, temizliğini üstleneceğiz. Ramazan ayı boyunca ve bayram sonrasında ekipler tarafından temizlenecek ve daha hijyenik koşullarda ibadet imkanı sunulacak. Vatandaşlarımızın hijyenik koşullarda ibadet edebilmesi bizler için son derece önemli. Ramazan ayının, hayırlara vesile olmasını diliyorum.” dedi.

Gönderen: Ceyhan Belediyesi
Konu:
Tarih: 6 Mayıs 2019
Boyut:

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Kan Merkezimizden Kan Bağışı için Forum Doldurabilirsiniz
CEYHAN
ADANA
BAŞKANIMIZ

               

                              -ÖZGEÇMİŞ-

Nöbetçi Eczaneler