CEYHAN KENT MEYDANI’NDA ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR

Açıklama:

CEYHAN KENT MEYDANI’NDA ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR

Ceyhan’ın merkezine Bilim Kültür ve Sanat Merkezi’nin de içinde bulunduğu Kent Meydanında peyzaj çalışmalarının ardından rulo çim serimine başlandı.

 Projenin bir an evvel bitirilmesi için çalışmaları inceleyen Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem incelemelerde bulunarak çalışmalara hız kazandırdı.

Vatandaşların merakla beklediği Kent Meydanı projesi içinde bulunan Bilim Kültür ve Sanat Merkezi ile Ceyhan’ın sosyal yaşamının renklenmesi bekleniyor.  İçinde bulunan tiyatro ve konferans salonları ve 24 saat açık kütüphane ile sosyal aktivitelerin ve sanatsal çalışmaların rahatlıkla yapılabileceği Kent Meydanı’nın yemyeşil yapısı ile şehrin ortasında bir nefes alma alanı olacak.

“Kent Meydanı Ceyhan’ın Cazibe Merkezi Olacak”

Çalışmalar hakkında bilgi veren Başkan Erdem ; “Kent Meydanımızda peyzaj çalışmalarımızın ardından rulo çim serme işlemlerine başladık. Kent Meydanımızı yakında vatandaşlarımızın hizmetine sunmak için çalışmalarımızı hızlandırdık. Ceyhan’ın çehresini değiştirecek, şehrin vitrini olacak bu proje, ilçemizin sosyal yaşamına bilimle ve sanatla katkıda bulunacak, aynı zamanda kadın, erkek, genç, yaşlı bütün vatandaşlarımızın bir araya gelip güzel vakit geçirebileceği, tiyatro salonları ve kütüphanesi ile bir cazibe merkezi olacaktır. Ceyhan daha yeşil olacak” ifadelerini kullandı.

Gönderen: Ceyhan Belediyesi
Konu:
Tarih: 20 Ağustos 2020
Boyut:

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Kan Merkezimizden Kan Bağışı için Form Doldurabilirsiniz
CEYHAN
ADANA
BAŞKANIMIZ

               

                           

 

NÖBETÇİ ECZANE
NÖBETÇİ ECZANE