CEYHAN ŞEHİDİNİ SON YOLCULUĞUNA UĞURLADI

Açıklama:

CEYHAN ŞEHİDİNİ SON YOLCULUĞUNA UĞURLADI

Diyarbakır’da operasyon sırasında kalp krizi geçirerek şehit olan Jandarma Uzman Çavuş̧ Alper Yaman’ın (45) naaşı, memleketi Ceyhan’da gözyaşları arasında toprağa verildi.

Şehit Alper Yaman’ın naaşı ilçeye bağlı Yeşildam Mahallesi’ndeki baba ocağına getirildi. Düzenlenen törende Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem kederli ailenin acısını paylaştı ve Şehidin Annesi, babası, eşi, kızları ile kardeşlerine metanet ve sabırlar diledi. Şehidin annesine sabır ve metanet dileyen Başkan Erdem, acılı ailenin yanından ayrılmayarak tesellide bulundu.

Burada şehidin Helallik alınmasından sonra kılınan namazın ardından şehidin cenazesi mahalle mezarlığında gözyaşları arasında toprağa verildi.

Başkan Erdem; “Şehidimize Allahtan rahmet diliyorum. Ailesine sevenlerine sabır diliyorum. Şunu bilmemiz lazım ki, vatanı için canını ortaya koyan genç evlatlarımız onlar ölmez her an bizimledir. Milletimizin başı sağ olsun” dedi.

Cenaze törenine İçişleri Bakan Yardımcısı Mehmet Ersoy, Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Arif Çetin, Adana Valisi Süleyman Elban, Adana Emniyet Müdürü Doğan İnci, Adana Milletvekili Tamer Dağlı, Ceyhan Kaymakamı Dr. Bayram Yılmaz, Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem katıldı.

Gönderen: Ceyhan Belediyesi
Konu:
Tarih: 19 Temmuz 2020
Boyut:

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Kan Merkezimizden Kan Bağışı için Form Doldurabilirsiniz
CEYHAN
ADANA
BAŞKANIMIZ

               

                           

 

NÖBETÇİ ECZANE
NÖBETÇİ ECZANE

NÖBETÇİ ECZANE