CEYHAN’DA DEZENFEKTE VE TEMİZLİK ÇALIŞMALARI ARALIKSIZ DEVAM EDİYOR

Açıklama:

CEYHAN’DA DEZENFEKTE  VE TEMİZLİK ÇALIŞMALARI ARALIKSIZ DEVAM EDİYOR

Ceyhan Belediyesi ekipleri koronavirüs tedbirleri kapsamında Ceyhan’ın tüm mahallelerinde temizlik ve ilaçlama çalışmalarına devam ediyor.

Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem Civantayak Mahallesinde çalışmaları bizzat takip ederek hastalıkların yayılma ihtimali bulunan alanlarda çalışma yapan ekipler ile birlikte mahallenin dört bir tarafını tertemiz hale getirdi. Mahalle sakinlerinin istek ve dileklerini dinleyen Başkan Erdem; “ Her Mahallemize Eşit Hizmet Etmek İçin Buradayız” dedi. Ceyhan’ın dört bir tarafında ilaçlama dezenfekte ve temizlik çalışmalarını yineleyerek salgın hastalığın yayılmasını engellemek için önlemler almaya devam ediyor. Belediye ekipleri, koronavirüse karşı ilaçlama çalışmalarını  tüm mahallerde sürdürüyor. Koronavirüs ve halk sağlığını tehdit eden diğer virüslere karşı önlemler devam edecek.

Başkan Erdem; “Her Mahallemiz Eşit Hizmet Etmek İçin Buradayız”

Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem, “Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de koronavirüs insan sağlığını tehdit etmeye devam ediyor. Ekiplerimizin özverili çalışmaları ile kent merkezinin dört bir tarafında dezenfekte çalışması yapıyor.  Her mahallemize eşit hizmet etmek için gece gündüz çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Ekiplerimizin çalışmalarını bizzat  takip ederek vatandaşlarımızın daha duyarlı olmasını maske mesafe ve temizlik kurallarına uymalarını rica ediyorum. Sizlerin sağlığı her şeyden önce gelir. Vatandaşlarımızın sağlığı için yorulmadan çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Gönderen: Ceyhan Belediyesi
Konu:
Tarih: 9 Aralık 2020
Boyut:

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Kan Merkezimizden Kan Bağışı için Form Doldurabilirsiniz
CEYHAN
ADANA
BAŞKANIMIZ

               

                           

 

NÖBETÇİ ECZANE
NÖBETÇİ ECZANE