CEYHAN’DA SAĞLIK HİZMETLERİ HER ZAMAN VATANDAŞIN YANINDA

Açıklama:

CEYHAN’DA SAĞLIK HİZMETLERİ HER ZAMAN VATANDAŞIN YANINDA

Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem’in talimatları doğrultusunda Sağlık Hizmetleri Birimi  çalışmalarını aralıksız olarak sürdürüyor.

Vatandaşlardan gelen talepler üzerine programlanan ekipler yoğun bir şekilde çalışmalarını sürdürüyor. İlerleyen yaşları nedeniyle hareket kısıtlılığı yaşayan ve bu nedenle sağlık hizmetleri, karşılayamayan yaşlı, engelli ve bakıma muhtaç vatandaşlara yönelik evde sağlık uygulaması devam ediyor. Belediyemize bağlı  sağlık birimi ekipleri 1 haftada  100 evi ziyaret ederek, vatandaşlarımızın pansuman, tansiyon, şeker ölçümü ve ateşleri ölçülerek sağlık hizmeti vermeye devam ediyor.

“Vatandaşlarımızın Sağlığı Her Şeyden Önemlidir”

Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem; ” Evde sağlık hizmetleri kapsamında, ekiplerimiz Ceyhan genelinde ve köylerimizde çalışmalarını sürdürüyor. Yaşlılarımıza en iyi hizmeti verebilmek için 7/24 çalışıyoruz. Onların sağlığı bizim için her şeyden önemlidir.Yaşlılarımızın pansumanları, tansiyonları, şeker ölçümleri ve ateşleri ölçülüyor. Evde Hasta Bakımı ve Hasta Nakil Hizmetleri ile ihtiyacı olan vatandaşlarımızın en zor anlarında yanlarında oluyoruz. Vatandaşlarımızın sağlığı her şeyden önemlidir” ifadelerini kullandı.

Gönderen: Ceyhan Belediyesi
Konu:
Tarih: 13 Temmuz 2020
Boyut:

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Kan Merkezimizden Kan Bağışı için Form Doldurabilirsiniz
CEYHAN
ADANA
BAŞKANIMIZ

               

                           

 

NÖBETÇİ ECZANE
NÖBETÇİ ECZANE

NÖBETÇİ ECZANE