DERMAN EKİPLER CEYHAN’IN HİZMETİNDE

Ceyhan Belediyesi
Mart 23, 2020

DERMAN EKİPLER CEYHAN’IN HİZMETİNDE

Ceyhan Belediyesi Covid-19 salgını nedeniyle sokağa çıkma yasağı getirilen 65 yaş üstü vatandaşların ihtiyaçlarını karşılamak için özel bir ekip kurdu.

 Sosyal belediyecilik hizmetleri kapsamında temel ihtiyaçlarını internetten karşılayamayan ya da yardım edecek kimsesi bulunmayan 65 yaşın üstündeki Ceyhanlıların ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla kurulan ekip salgın riskinin ortadan kalkacağı zamana değin Ceyhan halkına hizmet verecek.

Başkan Aydar; “Vatandaşımızın Derdine Derman Olmak İçin Çalışıyoruz”

Korona salgını ile mücadele çalışmaları hakkında bilgi veren Ceyhan Belediye Başkanı Kadir Aydar; “Dünyayı kasıp kavuran Covid-19 salgının ilçemizde de can kayıplarına neden olmaması için belediyemizin tüm ekipleri teyakkuz halindeler. 65 yaş üstüne getirilen sokağa çıkma yasağı ile birlikte yalnız yaşayan ya da temek ihtiyaçlarını karşılamaları için yardım edecek kimsesi bulunmayan vatandaşlarımıza destek olmak amacıyla özel bir ekip kurduk. Bu ekibimiz 0850 305 01 53 numaralı çağrı merkezimizi arayan vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını temin edip evlerine servis yapacaklar. Biz vatandaşımızın derdine derman olmak için çalışıyoruz. Vatandaşımızın da bu süreçte mümkün olduğunca evinde kalması ve hijyen kurallarına özen göstermesi hayati önem taşımaktadır” ifadelerini kullandı.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Kan Merkezimizden Kan Bağışı için Form Doldurabilirsiniz
CEYHAN
ADANA
BAŞKANIMIZ

               

                              -ÖZGEÇMİŞ-

Nöbetçi Eczaneler