EĞİTİM VARSA GELECEK VAR

Açıklama:

EĞİTİM VARSA GELECEK VAR

Ceyhan Belediyesi Gençlik ve  Eğitim Merkezi (CEGEM) lise mezunlarına ve  12. sınıf  öğrencilerini üniversiteye hazırlık kurs kayıtlarını başlattı.

Ceyhan Belediyesi’nin öğrencilere büyük eğitim imkanı sağladığı CEGEM’de Lise mezunlarına ve 12. sınıf lise öğrencileri için üniversiteye hazırlık kursu kayıtları başlattı. Ceyhan Belediyesi olarak Ceyhanlı öğrencileri her alanda ileriye taşımak, geleceğe hazırladığımız öğrencilere takviye ders imkanı sunacağız. Kayıt kabul için 01-14 Eylül tarihlerinde Cegem’e başvuru yapabilecekler.

Başkan Erdem; “Öğrencilerimizi Geleceğe Hazırlıyoruz”

Gençlerimizin içi rahat olsun diyen Başkan Hülya Erdem; “Ceyhan Belediyesi  bir ilke daha  imza atarak ücretsiz eğitim vermeye devam ediyor. Ceyhan Belediyesi Gençlik ve Eğitim Merkezi (CEGEM) Kişisel gelişim kursu 2020-2021 Eğitim öğretim yılında lise mezunlarına ve 12. sınıf öğrencilerimize ücretsiz üniversiteye hazırlık kurs imkanı sağlıyoruz. Ailelerimizin   dışarıda çok büyük paralar ödediği bu hizmeti belediyemiz olarak ücretsiz veriyoruz. Gençlerimizi hayallerine bir adım daha yaklaştırmak bizi mutlu ediyor” ifadelerini kullandı.

Gönderen: Ceyhan Belediyesi
Konu:
Tarih: 2 Eylül 2020
Boyut:

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Kan Merkezimizden Kan Bağışı için Form Doldurabilirsiniz
CEYHAN
ADANA
BAŞKANIMIZ

               

                           

 

NÖBETÇİ ECZANE
NÖBETÇİ ECZANE
NÖBETÇİ ECZANE