FATİH PORTAKAL CEYHAN’DA

Ceyhan Belediyesi
Kasım 4, 2019

FATİH PORTAKAL CEYHAN’DA

Türkiye’nin en çok izlenen haber bültenlerinden biri olan FOX TV Ana Haber Bülteni Sunucusu Fatih Portakal Ceyhan Belediyesi’nin düzenlediği bir etkinlikte “Türkiye’de Neler Oluyor?” adlı söyleşisiyle 2 Kasım 2019 Cumartesi günü saat 19:30’da Murat Göğebakan Kültür Merkezi’nde Ceyhanlı sevenleriyle bir araya gelecek.
Ceyhan Belediye Başkanı Kadir Aydar’ın göreve geldiği günden bu yana Ceyhan’da neredeyse her gün bir kültür sanat etkinliği yapılıyor. Ceyhan’da ilk defa yapılan kitap fuarı, sinema gösterimleri ve tiyatro etkinliklerinden sonra şimdi de Türkiye’nin en ünlü simalarından biri olan Fatih Portakal Ceyhan Belediyesi’nin konuğu olacak.

“Ceyhanlı İstediği Sürece Kültür Sanat Atağımız Devam Edecek”

Fatih Portakal’ın Ceyhan’a geleceği haberini sosyal medyasından duyurduktan sonra Ceyhan halkının haberi sevinçle karşıladığını ve Cumartesi akşamı bir izdiham yaşanacağını söyleyen Ceyhan Belediye Başkanı Kadir Aydar “ Ceyhan halkı kültür sanat faaliyetlerini sever ve büyük bir coşkuyla katılım gösterir. Sosyal faaliyetleri bu kadar seven bir ilçenin bu faaliyetlerden yıllarca yoksun bırakılması büyük bir haksızlıktı. Biz görevde olduğumuz sürece ve Ceyhan halkı istediği sürece Türkiye’nin sanatçıları, gazetecileri ve ünlü simalarını Ceyhan halkıyla buluşturmaya devam edeceğiz. Ceyhanlı istediği sürece kültür sanat atağımız devam edecek” dedi.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Kan Merkezimizden Kan Bağışı için Form Doldurabilirsiniz
CEYHAN
ADANA
BAŞKANIMIZ

               

                              -ÖZGEÇMİŞ-

Nöbetçi Eczaneler