ANNELERİMİZ BAŞIMIZIN TACIDIR

Ceyhan Belediyesi
Mayıs 12, 2018

Ceyhan Belediye Başkan Vekili Ali Alper Boydak ”13 Mayıs Anneler Günü” dolayısıyla yazılı bir mesaj yayımladı.

Başkan Boydak ”Annelerimiz sevginin,sonsuz özverinin simgesidir. Anneler günü dolayısı ile başta Şehit ve Gazi Anneleri olmak üzere tüm Annelerimizin Anneler gününü kutlarım” dedi.

En kutsal varlıklarımız olan annelerimizin: insanlığın var oluşundan bugüne kadar sevginin,şefkatin,mücadelenin,çilenin ve özverinin simgesi olduğunu ifade eden Başkan şunları kaydetti:

”Fedakar annelerimizi sadece bugünle sınırlı bir şekilde değil, onlara yılın her gününde hak ettikleri saygı,iltifat,sevgi ve güler yüz  gösterilerek hayır duaları alınmalıdır.

Anneler, annelik gibi kutsal bir sorumluluğu üstelenmenin yanı sıra yeni nesillerimizle birlikte gelenek ve değerlerimizin yaşatılması ve geleceğe taşınmasının da en önemli güvencesidir.

Üzerimizde ödenmez hakları bulunan,karşılıksız sevgi,fedakarlık ve sabırlarını değerle ölçemeyeceğimiz annelerimiz her zaman başımızın tacıdır. Bizleri dünyaya getiren,büyütüp yetiştiren,sevgiyi,saygıyı öğreten annelerimizi sadece belirli günlerde değil her an hatırlamalıyız.

Bu duygu ve düşüncelerle dünyanın en kutsal vazifesini yerine getiren annelerimizin Anneler Gününü Kutluyor,bütün annelere sağlık,huzur ve mutluluklar diliyorum.”

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

HAVA DURUMU
CEYHAN
CEYHAN
NÖBETÇİ ECZANELER