BASIN AÇIKLAMASI

Ceyhan Belediyesi
Nisan 13, 2018

Kıymetli Hemşehrilerim, Sayın Basın Mensupları

Geçtiğimiz günlerde Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN ülkemizin sevilen sanatçıları ile birlikte Hatay’ın Reyhanlı ilçesine giderek orada Afrin Fatihi Mehmetçiklerimize moral vermek amaçlı ziyarette bulunmuştur.

Bu güzel ve onurlu davranış karşısında CHP Genel Başkanı Kemal KILIÇTAROĞU anlaşılmaz bir tavırla akıl dışı eleştirilerde bulunmuştur.

Kılıçtaroğlu’nun bu eleştirileriyle kendisine vazife çıkaran CHP’li Silifke Belediye Başkanı Ünlü Sanatçı Fettah CAN’ın Sınır boyunda sırf Cumhurbaşkanımızın yanında yer aldığı için daha önceden planladıkları konser programını  iptal etmiştir.

Bu vatan için onuru ile mücadele veren Mehmetçiğmize moral vermek üzere yapılan her türlü programı tüm kalbimizle destekliyoruz. Bu bağlamda Ceyhan Belediyesi olarak Türk Müziğinin sevilen sanatçısı Fettah CAN kardeşimizi şehrimizde ağırlayarak Ceyhanlı hemşehrilerimize bir konser düzenleme kararı aldık. Fettah CAN Bey ile yaptığımız görüşmeler neticesinde 09 Mayıs 2018 Çarşamba günü Ceyhan’da ücretsiz halk konseri düzenlemeyi uygun gördük.

 Konserimize Tüm Halkımız davetlidir.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

HAVA DURUMU
CEYHAN
CEYHAN