BAŞKAN BOYDAK KURTKULAĞI MAHALLESİNDE YOL ÇALIŞMALARINI İNCELEDİ

Ceyhan Belediyesi
Şubat 5, 2018

 

BAŞKAN BOYDAK KURTKULAĞI MAHALLESİNDE YOL ÇALIŞMALARINI İNCELEDİ

 

Ceyhan Belediye Başkan vekilimiz Boydak, Başkan Yardımcısı Zafer Bakır ve Meclis üyesi Mustafa Kiraz ile birlikte Ceyhan Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından Kurtkulağı mahallesinde devam eden parke yol yapım çalışmalarını inceleyerek, çalışmalar hakkında bilgi aldı.

 

Başkan Boydak, çalışmaları incelemesinin ardından Mahallede vatandaşlarla bir araya gelerek dilek ve temennilerini dinledi, çocukları da oyuncak vererek sevindirdi.

 

BOYDAK: GÖREVİMİZİ EN İYİ ŞEKİLDE YAPMANIN GAYRETİNDEYİZ

Belediye olarak yol çalışmalarına önem verdiklerini belirten Boydak, “Sorumluluk alanımızdaki tüm yollarımıza azami önem gösteriyoruz. Bütün şehir yasası ile mahalleye dönüşen Kurtkulağı mahallemizde yolları parke taşı ile döşüyoruz. Fen İşleri Müdürlüğümüz hız kesmeden çalışmalarına devam ediyor. Belirlenen programlarımız kapsamında çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Görevimizi en iyi şekilde yapmanın gayretindeyiz.” dedi.

 

Mahalle sakinleri ise yol çalışmalarını yerinde takip ederek onların dilek ve şikâyetlerini de dinlediği için Ceyhan Belediye Başkan vekilimiz Ali Alper Boydak’a teşekkür etti.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

HAVA DURUMU
CEYHAN
CEYHAN
NÖBETÇİ ECZANELER