BAŞKAN ERDEM BANDO İLE CEYHAN’I DOLAŞTI, BAYRAM COŞKUSU BALKONLARA TAŞTI

Açıklama:

BAŞKAN ERDEM BANDO İLE CEYHAN’I DOLAŞTI, BAYRAM COŞKUSU BALKONLARA TAŞTI

Ceyhan’da 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı korona virüs önlemleri nedeniyle kısıtlı imkânlara rağmen coşku ile kutlandı.

Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem içinde bando ekibinin bulunduğu bir otobüsle Ceyhan’ın caddelerini dolaştı. Otobüsü gören Ceyhanlılar bayrağını alıp balkonlara çıktı. Ceyhan’da bayram coşkusu balkonlara taştı.

Kurtuluş mücadelesinin başladığı günün 101. yılı kutlamaları 2020 yılında yaşanan bütün bayramlar gibi korona virüs salgınına karşı alınan önlemler kapsamında geçse de bayram coşkusunu Ceyhan halkına yaşatmak isteyen Ceyhan Belediyesi 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı kutlamak için yeni yöntemler kullandı. 19 Mayıs için özel olarak süslenmiş üstü açık bir otobüs ve bando takımı ile ilçenin caddelerini gezerek vatandaşlara bayram coşkusunu yaşatan Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem daha sonra evlerinin damlarına ve balkonlarına çıkan tüm Ceyhanlılar gibi damdan, belediye ekiplerinin gerçekleştirdiği havai fişek gösterisini izledi.

Ceyhan halkının bayram coşkusu karşısında duygulanan Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem; “ Her şeye rağmen, halkımızın cumhuriyet, bayrak ve vatan sevgisini 101 yıllık heyecan ve coşku ile yaşadıklarını görmek mutluluk verici. Salgın önlemleri nedeniyle caddelerimizde meydanlarımızda kutlayamadığımız bayramlarımızı kutlayabilmek için bugün için özel olarak süslediğimiz otobüsümüz ve bando takımı ile ilçemizin caddelerini gezmenin vatandaşlarımıza moral olacağını düşündük. Nitekim de öyle oldu. Tüm Ceyhan balkonlarından, damlarından bize eşlik etti. Havai fişek gösterisi ile de bu sevinci taçlandırdık. Kurtuluşumuzun ilk adımının 101. yılı kutlu olsun” ifadelerini kullandı.

Gönderen: Ceyhan Belediyesi
Konu:
Tarih: 20 Mayıs 2020
Boyut:

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Kan Merkezimizden Kan Bağışı için Form Doldurabilirsiniz
CEYHAN
ADANA
BAŞKANIMIZ

               

                           

 

NÖBETÇİ ECZANE
NÖBETÇİ ECZANE
NÖBETÇİ ECZANE