BAŞKAN ERDEM YANGINDA MAĞDUR OLAN VATANDAŞLARI ZİYARET ETTİ

Açıklama:

BAŞKAN ERDEM YANGINDA MAĞDUR OLAN VATANDAŞLARI ZİYARET ETTİ

Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem, Kozan ilçesinde yaşanan orman yangınlarında evleri yanan, hayvanları telef olan vatandaşları ziyaret etti. Birlik ve beraberlik içerisinde bu zor günleri atlatacaklarını ifade eden Başkan Erdem; “Belediye olarak tüm imkanlarımızı seferber edeceğiz” dedi.

Ceyhan’da yaşanan orman ve mera yangınlarına Ceyhan Belediyesi ekip ve ekipmanları ile Adana Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Amirliği ekiplerine ve Orman Müdürlüğü ekiplerine destek verdiklerini belirten Başkan Hülya Erdem; “Ceyhan ilçemizde farklı bölgelerde yaşanan orman ve mera yangınlarına arazöz, tanker, kepçe ve bir çok ekipmanlarımızla destek verdik. Sirkeli, Irmaklı ve farklı bölgelerde çıkan yangınlar orman müdürlüğü, itfaiye ekipleri, belediye ekiplerimizin gayretleri ile söndürüldü. Çok şükür vatandaşlarımızın can ve mal kaybına sebep olmadı. Üzüntümüz yeşil alanlarımızın tahrip olması, içerisinde hayvanların yanmasıdır” dedi.

ERDEM “MAĞDUR VATANDAŞLARIMIZIN HER ZAMAN YANINDAYIZ”

Kozan ve çevresinde yaşanan yangınlarda büyük zarar gören vatandaşları ziyaret eden Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem; “Üzüntü içerisinde kaldığımız ve zor günlerden geçtiğimiz bu süreçte yangınlardan zarar gören, evleri yanan, hayvanları telef olan vatandaşlarımızı ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerinde bulunduk. İstek ve taleplerini dinleyerek eksiklerini ekiplerimizle not aldık. Hayırsever vatandaşlarımızdan gelen yardımları, burada mağdur olan ailelerimize ulaştırmak için elimizden geleni yapacağız. Büyükşehir Belediye Başkanımız Zeydan Karalar ile belediye olarak bizlere düşen ne varsa yerine getirmek için gayret göstereceğiz. Kadın eli ekiplerimiz yaraları sarmak, ihtiyaçları doğru adreslere ulaştırmak için 7/24 görev başındalar. Birlik ve beraberlik içerisinde bu günleri de atlatacağız. Yangınlarda zarar gören tüm hemşerilerimize geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum” ifadelerini kullandı.

Not: Haberimizin videosu bu linktedir. İyi Çalışmalar dileriz…

https://we.tl/t-NswnaEbzse

Ceyhan Belediyesi Basın Bürosu

Gönderen: Ceyhan Belediyesi
Konu:
Tarih: 2 Ağustos 2021
Boyut:

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Kan Merkezimizden Kan Bağışı için Form Doldurabilirsiniz
CEYHAN
ADANA
BAŞKANIMIZ

               

                           

 

NÖBETÇİ ECZANE
NÖBETÇİ ECZANE