BAŞKAN ERDEM’İN MAKAMI ÇOCUKLARIN NEŞESİYLE RENKLENDİ

Açıklama:

BAŞKAN ERDEM’İN MAKAMI ÇOCUKLARIN NEŞESİYLE RENKLENDİ

Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda geleneği bozmayarak makamını çocuklara bıraktı.

Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün dünya çocuklarına armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla öğrencileri ağırlayan Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem, başkanlık koltuğunu Mehmetçik İlköğretim Okulu 3. sınıf öğrencisi Zeynep Kaplan’a teslim etti. Başkan Zeynep Kaplan, Hülya Erdem eşliğinde özel kalem müdürünü çağırarak, “Bugün çocukların bayramı, tüm çocukları sevindirin, onlara hesiyeler verin. Ayrıca şehirimizde spor komplekslerinin, parkların artırılmasını istiyorum” ifadelerini kullandı.

Belediye Başkanı Hülya Erdem Zeynep Kaplan ve beraberindeki sınıf arkadaşlarının bayramını kutlayarak hediye takdim etti.

BAŞKAN ERDEM, “ÇOCUKLARIMIZ GELECEĞİMİZİN EN DEĞERLİ HAZİNESİDİR”

Çocukların neşesi ile başkanlık makamının şenlendiğini belirten Başkan Erdem, “Çocuk demek, Gelecek demektir, Umut demektir, Bağımsızlık ve Özgürlük demektir. Mustafa Kemal Atatürk Bağımsızlığımızın ve Egemenliğimizin devamı için bu bayramı geleceğimizin teminatı çocuklara armağan etmiştir. Dünya’da çocuklara bayram armağan eden tek lider Atatürk’tür. Dünya’nın en büyük liderine sahip çok şanslı bir ülkeyiz. Allah, Mustafa Kemal Atatürk ve aziz şehitlerimizden razı olsun. Bu değerleri geleceğimizin meşalesi çocuklarımıza taşımaktan gurur ve mutluluk duyoruz” dedi.

Gönderen: Belediye Ceyhan
Konu:
Tarih: 28 Nisan 2021
Boyut:

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Kan Merkezimizden Kan Bağışı için Form Doldurabilirsiniz
CEYHAN
ADANA
BAŞKANIMIZ

               

                           

 

NÖBETÇİ ECZANE
NÖBETÇİ ECZANE