BAŞKAN HÜLYA ERDEM TEMİZLİK ÇALIŞMALARINI YERİNDE İNCELEDİ

Açıklama:

BAŞKAN HÜLYA ERDEM TEMİZLİK ÇALIŞMALARINI YERİNDE İNCELEDİ

Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem sabahın erken saatlerinde İstiklal mahallesinde Temizlik çalışmalarını yerinde inceleyerek vatandaşların talep ve önerilerini dinledi.

Ceyhan Belediyesi, Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri her gün belirlenen plan dahilinde ilçe genelinde temizlik çalışmalarını yürüterek, ekipler çöplerin toplanması ve süpürülmesinin yanı sıra ana cadde, yol, meydan ve merkezlerin çevre temizliği konusunda da yoğun mesai harcamaya devam ederken, Başkan Erdem, denetimlerini de aralıksız sürdürerek İstiklal Mahallesinde temizlik işleri ekipleri ile birlikte incelemelerde bulundu.

“Ceyhan Köşe Bucak Temizleniyor”

Çevreye önem verdiklerini belirten Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem, “Park, bahçe, kaldırımlar ve refüjlerde çim biçme ile yabani otların temizliklerini aralıksız sürdürüyoruz. Öte yandan çevre görüntüsünü bozan dal ve katı atıkları temizleme çalışmalarımız devam ediyor. Belirlediğimiz program dahilinde ekiplerimiz tüm mahallelerimizde park ve bahçelerin yanı sıra, vatandaşlarımızın taleplerini değerlendirmeye alarak yabani otların oluştuğu bölgelerde çevre düzenlemesi yapıyorlar. Ceyhan’ımızın çehresini güzelleştiriyor, hemşerilerimizin yaşam alanlarını temiz ve bakımlı olması için özen gösteriyoruz” dedi.

Gönderen: Ceyhan Belediyesi
Konu:
Tarih: 12 Ekim 2020
Boyut:

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Kan Merkezimizden Kan Bağışı için Form Doldurabilirsiniz
CEYHAN
ADANA
BAŞKANIMIZ

               

                           

 

NÖBETÇİ ECZANE
NÖBETÇİ ECZANE
NÖBETÇİ ECZANE