BAŞKAN HÜLYA ERDEM’DEN 23 NİSAN MESAJI

Açıklama:

BAŞKAN HÜLYA ERDEM’DEN 23 NİSAN MESAJI

Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.

Türkiye Cumhuriyeti’nin Kurucusu, Dünya Lideri, Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün dünya çocuklarına armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ile Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin 101. kuruluş yıl dönümü nedeniyle kutlama mesajı yayımlayan Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem, “Geleceğimizin teminatı, ülkemizin meşalesi tüm çocuklarımızın bayramını canı gönülden kutluyorum” dedi.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı salgın münasebeti ile coşkuyla kutlayamadıklarını ifade eden Başkan Erdem, “El ele, gönül gönüle, coşku içerisinde kutladığımız bayramlarımızı çok özledik. Ülkemizin içerisinde bulunduğu Pandemi süreci dolayısıyla etkinlikler düzenleyemiyoruz. İnanıyoruz ki! Bu günler geçecek ve ezelden bugüne, içimizdeki aynı coşku ve aynı ruhla atalarımızdan bize emanet Cumhuriyetimizin milli bayramlarını hep beraber coşkuyla kutlayacağız. Ulusun birlik ve beraberliği ile tüm dünya çocuklarına ithaf edilmiş bu önemli günün 101. yıl dönümünde milletimizin geleceğinin çocuklarda olduğunu ifade eden başta Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere aziz silah arkadaşlarını, şehit ve gazilerimizi minnet ve şükran ile anıyor, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımızı kutluyorum. “ dedi.

Gönderen: Belediye Ceyhan
Konu:
Tarih: 22 Nisan 2021
Boyut:

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Kan Merkezimizden Kan Bağışı için Form Doldurabilirsiniz
CEYHAN
ADANA
BAŞKANIMIZ

               

                           

 

NÖBETÇİ ECZANE
NÖBETÇİ ECZANE