BAŞKAN HÜLYA ERDEM’DEN MECLİS ÜYELERİNE TEŞEKKÜR

Ceyhan Belediyesi
Nisan 9, 2020

BAŞKAN HÜLYA ERDEM’DEN MECLİS ÜYELERİNE TEŞEKKÜR

Ceyhan’ın seçilmiş belediye başkanı Kadir Aydar’ın mazbatasının iptal edilmesinin ardından 5 Nisan 2020 Pazar günü yapılan meclis seçiminde başkanlığa getirilen Hülya Erdem tüm meclis üyelerine teşekkür mesajı yayınladı.

2019 yerel seçimlerinden bu yana Ceyhan’da 20 yıldır yapılmamış hizmetleri yaparak Ceyhan halkının gönlünde taht kuran, 7’den 70’e herkesin sevgisini kazanan ve yaptığı hizmetlerle Ceyhan’ın makûs tarihini değiştiren seçilmiş Başkan Kadir Aydar’ın ardından Millet İttifakı’nın ortak adayı olarak seçimi kazanan Hülya Erdem mesajında birlik, beraberlik ve hoşgörüye yer verdi.

“Biz Biriz ve Beraberiz”

Ceyhan Belediye Başkanlığına getirilen Hülya Erdem; ” Beni bu göreve layık gören ve adaylığım konusunda bana destek veren Millet İttifakı’nın tüm meclis üyelerine sonsuz teşekkür ediyorum. Millet İttifakı’nın değerli üyeleri sadece adaylık sürecinde değil seçim sürecinde de dimdik arkamda durmuşlardır. Bu da gösteriyor ki dün olduğu gibi bugün de Millet İttifakı onurlu bir duruş sergilemiş ve baskılara boyun eğmemiştir. Bundan dolayı tüm Millet İttifakı meclis üyelerine tekrar teşekkür ederim.  Tüm hemşerilerimin bilmesini isterim ki bizler biriz ve beraberiz.  Ceyhan’ın geleceği için güç birliğimiz devam edecek” dedi.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Kan Merkezimizden Kan Bağışı için Form Doldurabilirsiniz
CEYHAN
ADANA
BAŞKANIMIZ

               

                           

 

NÖBETÇİ ECZANE
NÖBETÇİ ECZANE