BAŞKANIMIZ BOYDAK; BU GURUR HEPİMİZİN

Ceyhan Belediyesi
Eylül 5, 2018

BAŞKANIMIZ BOYDAK; BU GURUR HEPİMİZİN

Ceyhan Belediyesi güreş takımı Mersin, Malatya ve Kahramanmaraş’ta düzenlenen karakucak güreşlerinden madalyalarla döndü.

Katıldığı tüm güreş müsabakalarında birçok kategoride ödüller alarak Ceyhan’ı gururlandıran güreş takımımız, 24-30 Ağustos tarihleri arasında Mersinde 5.si yapılan Karakucak güreşlerinde 12 madalya, 1-2 eylül 2018 tarihlerinde Malatya ve Kahramanmaraş’ta yapılan Karakucak güreşlerinde 5 madalya alarak gurur yaşadı.

Ceyhan Belediyesi Güreş Takımı sorumlusu Erdoğan Akkuş yapılan müsabakalarda güzel dereceler aldıklarını belirterek, ”Belediye Başkanımız Sayın Ali Alper Boydak’ın destekleri ile ata sporumuz güreşte güzel dereceler elde ettik. Sporcularımızın emek ve gayretleri ile Mersin, Malatya ve Kahramanmaraş karakucak güreşlerinde madalyaları toplayarak şehrimize döndük” dedi.

Ceyhan Belediyesi güreş takımı ile gurur duyduğunu belirten Başkanımız  Ali Alper Boydak, ”Hocalarımız ve sporcularımız Ceyhan’ı güreşte zirveye taşımak için var gücüyle çalışıyor. Girdikleri her müsabakada madalyalar alıp başarıları ile Ceyhan’ı tanıtarak hemşerilerimizi ve bizleri gururlandırdılar. Ata sporumuz güreşte sporcularımızın aldığı dereceler bizim için önemli, bu gurur hepimizin, onlarla gurur duyuyoruz. Ayrıca güreş antrenörümüzün milli takım kampına çağrılması, ekibimizin başarısını simgeliyor, kıymetli antrenörler ve sporcularımızı başarılarından dolayı kutluyorum” ifadelerini kullandı.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

HAVA DURUMU
CEYHAN
CEYHAN
NÖBETÇİ ECZANELER