BAŞKANIMIZ BOYDAK DURMAK BİLMİYOR.

Ceyhan Belediyesi
Haziran 4, 2018

BAŞKANIMIZ  BOYDAK DURMAK BİLMİYOR.

Seçim öncesi tempoyu arttıran Başkanımız  Ali Alper Boydak, Ceyhan’ın tüm mahallerinde çalışmalarını sürdürüyor.

24 Haziran seçim çalışmaları kapsamında kapı kapı dolaşarak vatandaşlarına seçimin önemini anlatan Başkanımız Boydak, Ak Parti Adana Milletvekili Sevil Can ile beraber hafta sonu Körkuyu, Narlık, Çevretepe, Doruk, Kılıçkaya, Gündoğan ve Durhasandede mahallelerini dolaştı. Vatandaşların büyük ilgi gösterdiği Boydak, 24 Haziranın ülkemiz için önemini anlatarak Cumhurbaşkanı olarak Recep Tayip Erdoğan ile yola devam edilmesi gerektiğini hatırlattı.

İftar saatine kadar mahalle gezisini sürdürerek miting yapan Belediye Başkanımız Ali Alper Boydak, Yellibel mahallesinde hemşerileri ile iftar yapıp orucunu açtı.

Başkanımız Boydak İftar programının ardından çalışmalarına devam ediyor. AK Parti Adana Milletvekili Mehmet Şükrü Erdinç ve Ceyhan AK Parti İlçe Başkanı Cemal Saim ÇETENAK ile Esentepe ve İstiklal mahallerinde vatandaşlarla buluşan Başkanımız Boydak 24 Haziran seçimlerinin birlik ve beraberliğimiz için, ülkemiz ve milletimiz bekası için ne kadar önemli olduğunu anlatarak Ceyhanlılarla iç içe olmaya devam edeceklerini belirtti.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

HAVA DURUMU
CEYHAN
CEYHAN
NÖBETÇİ ECZANELER