BAŞKANIMIZ BOYDAK, GENEL BAŞKAN YARDIMCISI SARIEROĞLU İLE AŞURE DAĞITTI

Ceyhan Belediyesi
Eylül 28, 2018

 

Ceyhan Belediye Başkan Vekilimiz Ali Alper Boydak,AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Jülide Sarıeroğlu ile vatandaşlara aşure ikram ederek bereket temennisinde bulundu.

 

Ak Parti Adana İl Başkanlığının düzenlediği etkinlik kapsamında Adana Merkez Sabancı Camisi’nde vatandaşlara aşure ikramı yapıldı. Ceyhan Belediye Başkan Vekilimiz Ali Alper Boydak, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanı Jülide Sarıeroğlu ve AK Parti Adana Milletvekili Tamer Dağlı ve AK Parti Adana İl Başkanı Fikret Yeni ile vatandaşlara aşure ikram etti.

AK Parti Adana İl Başkanı Fikret Yeni, aşurenin paylaşmak olduğunu belirterek, “Birlik beraberliği, muhabbeti paylaşmayı esas alan bir liderin izinde yürüyoruz. Bu mübarek ayda Adanalı hemşehrilerimizle güzelliği paylaşmak adına bu etkinliği planladık, Genel Başkan Yardımcımız Jülide Sarıeroğlu’nun Adana’ya gelmesini fırsat bilerek, Sabancı Merkez Camisi’nde hemşehrilerimize aşure dağıtıyoruz. Paylaşmanın güzelliğini burada yaşıyoruz”dedi

 

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Jülide Sarıeroğlu, hemşerilerilerine dağıtıkları aşurenin bereketlendiğini belirterek, “Adanamızda Cuma sonrası birliğin, beraberliğin, kardeşliğin simgesi olan aşureyi dağıtıyoruz. İnşallah hem ülkemize hem Adanamıza bolluk bereketlilik getirsin. Muharrem ayındayız, hayırlı olsun” ifadelerini kullandı.

 

Başkanımız Boydak ise aşure ikramında bulundu, vatandaşlarla sohbet ederek hem cumanın hem de muharrem ayının hayırlı olmasını temenni etti.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

HAVA DURUMU
CEYHAN
CEYHAN
NÖBETÇİ ECZANELER