BAŞKANIMIZ  BOYDAK: “TÜM MAHALLELERİMİZ EŞİT HİZMETİ HAK EDİYOR”

Ceyhan Belediyesi
Ağustos 3, 2018

BAŞKANIMIZ  BOYDAK: “TÜM MAHALLELERİMİZ EŞİT HİZMETİ HAK EDİYOR”

Ceyhan Belediye Başkan vekilimiz Ali Alper Boydak, sandık başkanları ve seçmene dayalı çalışmalar kapsamında mahalle sakinleri ile bir araya geldi. Başkanımız  Boydak ”Merkez mahallelerimize verilen hizmetin aynısını köylerimiz içinde uyguluyoruz” dedi.

Ceyhan Belediye Başkan vekilimiz Ali Alper Boydak, AK Parti İlçe Başkanı Cemal Saim Çetenak ve ekibi ile beraber Kurtkulağı, Kurtpınarı, İncirlik, Sarımazı mahallesinde düzenlenen toplantılara katıldı. Partilileri ve vatandaşların büyük ilgi gösterdiği Başkan Boydak vatandaşların daveti üzerine ev ziyaretleri gerçekleştirdi.

BOYDAK:” HİZMETTE AYRIMCILIK OLMAZ”

Vatandaşların gösterdiği ilgiden memnun kaldıklarını belirten Başkanımız Boydak, ”Büyükşehir Yasası ile mahallemiz olan köylerimizin yollarını yaparak güzelleştirdik, merkez mahallerimize yaptığımız tüm hizmetleri köylerimize uyguluyoruz. Vatandaşlarımızın talepleri bizim için önemli, gece gündüz demeden çalışıyor tüm mahallelerimize eşit hizmet sunuyoruz. Vatandaşlarımız bize olan teveccühlerini 24 Haziran seçimlerinde gösterdiler. Teşekkür etmek ve taleplerini dinlemek üzere bugün bu ziyaretleri gerçekleştirdik” ifadelerini kullandı.

Vatandaşlar ise Başkanımız Boydak’a mahallelerine gösterdiği ilgiden ve hizmetlerden dolayı teşekkür ederek, ”Yerel seçim stardı verilmeden çalışmalara başlayan Başkanımız sayın Boydak’a, bizleri ziyaret ederek fikir ve taleplerimizi dinlediği için teşekkür ediyoruz, kendisi ile gurur duyuyoruz” dediler.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

HAVA DURUMU
CEYHAN
CEYHAN
NÖBETÇİ ECZANELER