BAŞKANIMIZ  BOYDAK, VALİMİZ DEMİRTAŞ İLE CEYHAN’DAKİ STK TEMSİLCİLERİ VE MUHTARLARLA BİR ARAYA GELDİ.

Ceyhan Belediyesi
Ağustos 2, 2018

BAŞKANIMIZ  BOYDAK, VALİMİZ DEMİRTAŞ İLE CEYHAN’DAKİ STK TEMSİLCİLERİ VE MUHTARLARLA BİR ARAYA GELDİ.

Adana Valimiz Mahmut Demirtaş’ın katılımı ile Ceyhan Kaymakamı Mustafa Ünlüsoy ve Belediye Başkanımız Ali Alper Boydak, Ceyhan’daki Kamu ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve muhtarlarla bir araya geldi.

Ceyhan Öğretmenevinde düzenlenen toplantıda  Valimiz Demirtaş, Başkanımız Boydak ve Kaymakamımız Ünlüsoy’dan ilçenin genel durumu hakkında bilgi alırken, muhtarları tek tek dinleyerek talep ve beklentileri hakkında istişarede bulundu.

VALİ DEMİRTAŞ’A BÜYÜK İLGİ

İlçede devam eden yatırımların yanı sıra muhtarlar ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcilerinin çeşitli konulardaki talep ve beklentilerini dinleyen Vali Demirtaş, dile getirilen hususların titizlikle takipçisi olacağını söyledi ve kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcilerine gerekli çalışmaların bir an önce başlatılması talimatı verdi.

Mahallelerindeki eksik ve sorunları dile getiren muhtarlar, ”Daha önce yapmış olduğunuz toplantılarda bizlerin isteklerini yerine getirdiniz, bizleri kırmadınız. Allah sizden razı olsun. Gerçekten örnek bir valisiniz, sizleri çok seviyoruz” ifadelerini kullandı.

Muhtarların talep ve isteklerini not alan Adana Valisi Demirtaş, gerekli bölge müdür ve amirleri toplantı sırasında arayarak talimat verdi. Adana’nın tüm ilçelerinde gerçekleştirdiği muhtar ve vatandaş buluşmalarında dile getirilen eksikliklerin giderilmesi için,  gerekli hassasiyeti göstermeye devam edeceklerini sözlerine eklerken, Ceyhan Kaymakamı Mustafa Ünlüsoy ve Başkan Boydak’a muhtarların talepleri konusunda takipçi olmalarını istedi.

BAŞKANIMIZ BOYDAK’A TESEKKÜR

Göreve geldiği günden bugüne kadar özveri ile çalıştığını Vali Demirtaş’ın huzurunda dile getiren muhtarlar, Ceyhan Belediye Başkanımız  Ali Alper Boydak’a köylerine gösterdiği ilgi ve hizmetlerden dolayi teşekkür ederken, Vali Demirtaş ise STK temsilcileri ve muhtarlarla uyum içerisinde çalışan Başkan Boydak’ı tebrik etti.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

HAVA DURUMU
CEYHAN
CEYHAN
NÖBETÇİ ECZANELER