BELEDİYEMİZ YOL YAPIM ÇALIŞMALARINA ARALIKSIZ DEVAM EDİYOR

Ceyhan Belediyesi
Ağustos 7, 2018

BELEDİYEMİZ YOL YAPIM ÇALIŞMALARINA ARALIKSIZ DEVAM EDİYOR

Ceyhan Belediye Başkan vekilimiz Ali Alper Boydak Belediye Evleri mahallesi ve TOKİ çevresindeki asfaltlama çalışmalarını yerinde inceledi.Ceyhan Belediyesi işbirliğinde tamamlanan Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) tarafından Ceyhan’da yapılan evlerin çevresi ve Belediye Evleri mahallesinde yapılan yol yapım çalışmalarını yerinde inceleyen Başkanımız Boydak, mahalle muhtarı ve vatandaşlarla bir araya geldi. Yol yapım çalışmalarına katılan belediye çalışanlarına tatlı ikram eden Başkanımız Boydak, kurumlar ile istişare içerisinde çalıştıklarını belirterek, Ceyhan’ın tüm mahallelerinde asfalt çalışmasının devam ettiğini belirtti.

BOYDAK: YOLLARIMIZ BOZULMASIN DİYE KOORDİNELİ ÇALIŞIYORUZ

Ceyhan’lıların parası israf olmasın diye koordineli çalıştıklarını belirten Başkanımız Boydak, ”Belediye Evleri mahallesinde Toplu Konut İdaresinin, belediyemiz ile yaptığı 500 konutluk evlerin etrafındaki yolların sıcak asfalt ve sathi kaplama çalışmalarını yapıyoruz. Yol yapım çalışmalarımızı mümkün olduğu sürece Büyükşehir Belediyesinin içme suyu projeleri ile ilgili yaptığı çalışmaları programlayarak, Aksagazın önümüzdeki programlarını takip ederek yapıyoruz. Yaptığımız yolların tekrar kazılmaması için koordineli bir şekilde çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi.

KÖYLERİMİZE HAYIRLI OLSUN

Göreve geldiği bir yıl içerisinde yeni şehir yasasında mahallemiz olan tüm köylerde yol probleminin bittiğini belirten Başkanımız Boydak, ”Yaklaşık 42 köyümüzde asfalt ve parke taşı çalışması yaptık. 21 köyde sathi kaplama yol çalışması yaptık. 22 köyde de kilit parke yol çalışmasının 20’sini tamamladık, iki köyümüz kaldı, onları da kısa zamanda tamamlayacağız. Göreve geldiğimiz 1 yıl içerisinde 44 köyde, aynı zamanda şehir merkezimizdeki 31 mahallemizin 11 mahallesinde de yol yapım çalışması yaptık ve birçok mahallede de yama çalışmalarımız devam ediyor” ifadelerini kullandı.

MUHTAR ÇELİK: 9 YILDA YAPILMAYAN HİZMETİ BOYDAK YAPTI.

Belediye Evleri mahalle sakinlerinin Başkanımız Boydak’ın çalışmalarından memnun kaldığını dile getiren Muhtar Abdul Hadi Çelik, ”20 yıldır bu mahallede oturuyorum, 2 dönemdir muhtarım. Aşağı yukarı 9 yıl oldu, bu 9 yıl içerisinde son 1 yılda sayın belediye başkanımızın getirdiği hizmet mahallemize 9 yılda gelmedi. Kendisine sonsuz teşekkürlerimizi sunuyorum” dedi.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

HAVA DURUMU
CEYHAN
CEYHAN
NÖBETÇİ ECZANELER