CEGEM’DEN EĞİTİM ALARAK CEYHAN 1’İNCİSİ VE DERECE ALAN ÖĞRENCİLER BAŞKANINI ZİYARET ETTİ

Açıklama:

CEGEM’DEN EĞİTİM ALARAK CEYHAN 1’İNCİSİ VE DERECE ALAN  ÖĞRENCİLER BAŞKANINI ZİYARET ETTİ

-BAŞKAN ERDEM’DEN DERECEYE GİREN ÖĞRENCİLERE HEDİYE

Ceyhan Belediyesi Gençlik ve Eğitim Merkezi (CEGEM)’den ücretsiz eğitim alarak Ceyhan 1’incisi olan ve dereceye giren  öğrenciler Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdemi ziyaret etti. Başkan Erdem Ceyhan’ın gururu olan başarılı öğrencilere hediye takdim etti.

(YKS) Yükseköğretim Kurumları Sınavı’ndan Ceyhan 1’incisi seçilen Mehmet Ali Kaçiş ve önemli dereceler elde eden Baki Kün, Selinay Öcal, Ayşe Arslanbaş ve Medine Ortakaya, Ceyhan Belediyesi imkanları ile  ücretsiz eğitim almalarını sağlayan belediye başkanı Hülya Erdem’e teşekkür ziyaretinde bulundu. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Hülya Erdem; “Onlar bizim çocuklarımız bizim geleceğimiz Ceyhan’ın gururları olmuşlardır. Ceyhan Belediyesi Gençlik ve Eğitim Merkezi’mizden faydalanarak başarı elde etmeleri bizleri ziyadesiyle mutlu etmiştir. Onların bu azmi bir sonraki yıl eğitim alacak öğrencilere örnek olmuştur. Başarılarının devamını diliyor, Öğrencilerimizi yetiştiren başarılı eğitmenlerimizle Ceyhan’ın geleceğine katkı sunmaktan onur duyuyoruz” ifadelerini kullandı.

Belediye Başkanı Hülya Erdem, derece alan öğrencilere çeşitli hediyeler vererek Üniversite yolcusu öğrencileri mutlu etti.

Gönderen: Ceyhan Belediyesi
Konu:
Tarih: 4 Eylül 2020
Boyut:

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Kan Merkezimizden Kan Bağışı için Form Doldurabilirsiniz
CEYHAN
ADANA
BAŞKANIMIZ

               

                           

 

NÖBETÇİ ECZANE
NÖBETÇİ ECZANE