CEYHAN’DA PAZAR GİRİŞLERİNDE ATEŞ ÖLÇÜMÜ YAPILIYOR

Ceyhan Belediyesi
Nisan 18, 2020

CEYHAN’DA PAZAR GİRİŞLERİNDE ATEŞ ÖLÇÜMÜ YAPILIYOR

Ceyhan’da semt pazarlarının girişinde Ceyhan Belediyesi Sağlık Müdürlüğü görevlilerince vatandaşlara ateş ölçümü yapıldı, maske dağıtıldı.

Koronavirüs salgını ile mücadele kapsamında, ilçedeki semt pazarlarına giden vatandaşlar için Ceyhan Belediyesi Zabıta Müdürlüğü, Sağlık Müdürlüğü ve Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından bir dizi tedbir alındı.Semt pazarlarında korona virüs ile mücadele kapsamında, pazar girişinde dezenfektan istasyonu oluşturuldu. Vatandaşlara maske dağıtılıp, ateşleri ölçüldükten sonra pazar girişine izin verildi. Ekipler, pazar esnaflarına da sosyal mesafeye uyulması, maske ve eldiven takılmaları konularında sürekli uyarılarda bulundu.
Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem; “Belediye olarak salgın ile mücadelemizi tüm kurum ve kuruluşlarımızın işbirliği ile sürdürüyoruz. Ana caddelerimizde olduğu gibi semt pazarlarımızda da vatandaşlarımız için el dezenfektan istasyonu oluşturduk. Pazara gelen vatandaşlarımıza maske dağıtıyoruz,  ateşleri ölçüldükten sonra pazar girişine müsaade ediyoruz. Belediye olarak biz vatandaşlarımızın sağlığı için sahadayız. Hemşerilerimizden zorunlu olmadıkları sürece evlerinde çıkmamalarını istirham ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Kan Merkezimizden Kan Bağışı için Form Doldurabilirsiniz
CEYHAN
ADANA
BAŞKANIMIZ

               

                           

 

NÖBETÇİ ECZANE
NÖBETÇİ ECZANE