CEYHAN’DA PAZAR GİRİŞLERİNE DEZENFEKSİYON TÜNELİ KURULDU

Açıklama:

CEYHAN’DA PAZAR GİRİŞLERİNE DEZENFEKSİYON TÜNELİ KURULDU

Ceyhan Belediyesi Ramazan ayı öncesinde koronavirüs salgınına karşı önemleri üst seviyeye çıkardı. İlçede şehrin en işlek caddelerinin ardından bu kez de semt pazarı girişlerine dezenfekte tüneli kuruldu.

Koronavirüs salgını ile mücadele kapsamında, ilçedeki semt pazarlarına giden vatandaşlar için Ceyhan Belediyesi Zabıta Müdürlüğü, Sağlık Müdürlüğü ve Temizlik İşleri Müdürlüğü ve Destek Hizmetleri Müdürlüğü tarafından bir dizi tedbir alındı.Semt pazarlarında korona virüs ile mücadele kapsamında, pazar girişinde dezenfeksiyon tüneli oluşturuldu.
Vatandaşlara maske dağıtılıp, ateşleri ölçüldükten sonra pazar girişine izin verildi. Ekipler, pazar esnaflarına da sosyal mesafeye uyulması, maske ve eldiven takılmaları konularında sürekli uyarılarda bulundu.

Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem; “Belediye olarak salgın ile mücadelemizi tüm kurum ve kuruluşlarımızın işbirliği ile sürdürüyoruz. Ana caddelerimizde olduğu gibi semt pazarlarımızda da vatandaşlarımız için dezenfeksiyon istasyonu oluşturduk. Pazara gelen vatandaşlarımıza maske dağıtıyoruz,  ateşleri ölçüldükten sonra pazar girişine müsaade ediyoruz. Belediye olarak biz vatandaşlarımızın sağlığı için sahadayız. Hemşehrilerimizden zorunlu olmadıkları sürece evlerinde çıkmamalarını istirham ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Gönderen: Ceyhan Belediyesi
Konu:
Tarih: 27 Nisan 2020
Boyut:

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Kan Merkezimizden Kan Bağışı için Form Doldurabilirsiniz
CEYHAN
ADANA
BAŞKANIMIZ

               

                           

 

NÖBETÇİ ECZANE
NÖBETÇİ ECZANE