CEYHAN’IN MİNİKLERİ ANNELERİNE BİR SÜRPRİZ YAPTI

Açıklama:

CEYHAN’IN MİNİKLERİ ANNELERİNE BİR SÜRPRİZ YAPTI

-3 KİŞİ CEYHAN BELEDİYESİ’NDEN ALTIN KAZANDI

Ceyhan Belediyesi Ceyhanlı anneler ve çocukları için ödüllü Anneler Günü etkinliği düzenledi. Annesi için bir resim çizip Ceyhan Belediyesi’ne gönderen minikler arasından çekiliş ile belirlenen 3 kişiye gram altın hediye edildi.
Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem; anneleri için çizdikleri resimleri gönderip çekilişle gram altın kazanan Hasan Eygi, Su Ülker ve Ayaz Savcı‘yı evlerinde ziyaret ederek hediyelerini takdim etti, annelerinin Anneler Günü’nü kutladı.

Hediyelerini Başkan Erdem Evlerinde Takdim Etti

Kazan 3 çocuğun evlerini ziyaret eden Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem; “Annesine bir sürpriz yapıp resim çizen ve bize gönderen minikler arasından çekiliş ile belirlediğimiz 3 yavrumuz anneleri için bizden gram altın kazandı. Çekilişimizi kazanan Hasan Eygi, Su Ülker, Ayaz Savcı’yı yaptıkları resimler için tebrik ediyorum. “Annene Bir Sürpriz Yap” etkinliğimize katılan bütün yavrularımızın resimlerinin hepsi birbirinden güzeldi. Bu nedenle hediye verilecek 3 kişiyi çekilişle belirledik. Kazanan yavrularımızı ve katılan herkesi tebrik ediyor, annelerinin Anneler Günü’nü kutluyorum” ifadelerini kullandı.

Gönderen: Ceyhan Belediyesi
Konu:
Tarih: 11 Mayıs 2020
Boyut:

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Kan Merkezimizden Kan Bağışı için Form Doldurabilirsiniz
CEYHAN
ADANA
BAŞKANIMIZ

               

                           

 

NÖBETÇİ ECZANE
NÖBETÇİ ECZANE