Halk Masası

Ceyhan Belediyesi

“Halk Masası”, vatandaşlara rehberlik ederek belediye ve halk kaynaşmasını sağlayan önemli bir birimdir. Belediyemize gelen vatandaşların uğrayacakları ilk adres olan Halk Masası, güler yüzlü ve özverili bir hizmet anlayışı ile başta engelliler ve yaşlılar olmak üzere tüm vatandaşlarımıza hizmet vermektedir. Vatandaş memnuniyetinin esas alındığı bu hizmette, Belediyemize iletilen istek ve önerilere hızlı çözümler bularak vatandaşların belediyemizden memnun ayrılması amaçlanmaktadır.

Halk Masasına istek, şikâyet ve önerilerini iletmek isteyen vatandaşlarımıza 24 saat içinde cevap verilmektedir. Online başvurularınız mesai saatleri içinde hemen değerlendirmeye alınmaktadır. Ayrıca Halk Masası çalışmaları kapsamında; emlak satışı, su arızası ve tamiri, abone kayıt-iptali, demir vizesi, kat vizesi, teminat ve tadilat dilekçeleri de yazılmaktadır.

Belediyemize bir iş için geldiyseniz, işlerinizin hızlandırılması için sizi karşılayacak ilk birimdir Halk Masası. Talep, istek ve önerilerinizi bekliyoruz.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Kan Merkezimizden Kan Bağışı için Form Doldurabilirsiniz
CEYHAN
ADANA
BAŞKANIMIZ

               

                           

 

NÖBETÇİ ECZANE
NÖBETÇİ ECZANE