SANATÇI FETTAH CAN BAŞKANIMIZ BOYDAK’I MAKAMINDA ZİYARET ETTİ.

Ceyhan Belediyesi
Mayıs 10, 2018

 

SANATÇI FETTAH CAN BAŞKANIMIZ BOYDAK’I MAKAMINDA ZİYARET ETTİ

Ceyhan Belediyesinin düzenlediği konsere katılmak için Ceyhan’a gelen Türk Pop müziği sanatçısı Fettah Can konserin ardından Başkanımız Boydak’ı makamında ziyaret etti.

Ceyhan’lıların ilgisine hayran kaldığını belirten sevilen sanatçı Can, ‘’Arkadaşlarımızla her turneye çıktığımızda içinde Adana olmasını umut ediyoruz. O kadar güzel karşılanıyor ve ağırlanıyoruz ki, her geldiğimizde 1,5 kilo alıyorum. Ceyhan’a ilk kez geldim ve gördüğüm ilgi beni çok etkiledi. Ceyhan çok şanslı bir şehir, sizin gibi duyarlı, misafirperver bir başkana sahipler. İlgi ve alakanız için şahsınızda size ve Ceyhan halkına teşekkür ederim’’ dedi.

Ceyhan Belediye Başkan Vekilimiz Ali Alper Boydak ise Fettah Can’ı Ceyhan’da ağırlamaktan mutluluk duyduğunu belirterek, ‘’Öncelikle Devletimize, Milletimize ve Mehmetçiğimize gösterdiğiniz ilgi ile cefakarlığınızdan dolayı size teşekkür ederim. Bugün Ceyhan’lı hemşehrilerim de bunu kanıtladılar. Sizin gibi sevilen sanatçıları burada ağırlamak vatandaşlarımıza da moral ve motivasyon verdi. Başarılarınızın devamını diliyor, güzel Şehrim Ceyhan’a sizi her zaman bekliyoruz’’ dedi.

Mülki Amirlerin çocukları ile fotoğraf çekilerek sohbet eden sanatçı Fettah Can daha sonra Ceyhan’dan ayrıldı.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

HAVA DURUMU
CEYHAN
CEYHAN
NÖBETÇİ ECZANELER